12:57:40 - چهارشنبه 22 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یک هزار و ۳۵۶ حلقه لاستیک در استان مرکزی توزیع شد
اراک – ایرنا – معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: یک هزار و ۳۵۶حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین با نرخ مصوب دولتی در نقاط مختلف این استان توزیع شد.
یک هزار و ۳۵۶ حلقه لاستیک در استان مرکزی توزیع شد

«جعفر اصغری» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: توزیع لاستیک در استان مرکزی با نرخ مصوب دولتی از ابتدای امسال توسط ۳۸ نمایندگی جذب و در حال توزیع است.
وی ادامه داد: لاستیک های توزیع شده دولتی در استان مرکزی در سایز های ۱۲-۲۴، ۳۸۵ و ۳۱۵ خودروهای سنگین است که براساس ضوابط قانونی مصوب در کارگروه تنظیم بازار کشور و استان توزیع می شود.
معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: براساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان مرکزی، ۲۰ درصد از این لاستیک ها برای مصرف عمومی از طریق ۱۰ انجمن متمرکز زیرمجموعه اتاق اصناف استان در شهرستان های ۱۲ گانه استان مرکزی توزیع شد.
اصغری اضافه کرد: توزیع لاستیک با نرخ مصوب دولتی پس از تشکیل کارگروه تنظیم بازار کشور به استان های مختلف کشور ابلاغ و در استان مرکزی نیز با حضور اعضای انجمن ها، اتحادیه ها، تولیدکنندگان، شرکت های پیمانکاری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تشکیل شده است.
وی ادامه داد: تیم های بازرسی در شرکت های تولیدی لاستیک نیز مستقر هستند و فهرست فروش محصولات این شرکت ها به صورت روزانه بررسی و پس از تعیین سهمیه هر نمایندگی فروش به دستگاه های مرتبط ابلاغ می شود.
معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در خصوص توزیع شکر نیز گفت: در مجموع ۲ هزار و ۳۱۶ تن شکر سهمیه خانوار استان مرکزی است که از این میزان یک هزار و ۵۴۲ تن جذب شده و ۷۴۳ تن دیگر در حال جذب است که مباشران این فرآیندهم معرفی شده اند.
اصغری اظهار داشت: سهمیه شکر اصناف هم یک هزار و ۳۰۰ تن است که تا کنون یک هزار ۶۲ تن از این سهمیه وارد استان شده و۲۳۷ تن دیگر در حال جذب است.
وی بیان کرد: در بخش صنعت هم سهمیه شکر استان ۲ هزار و ۱۰۰ تن است که یک هزار و ۱۴۰ تن از آن جذب شده و معرفی نامه های مباشران برای جذب مابقی این سهمیه صادر شده که به زودی جذب می شود.
استان مرکزی ۱۲ شهرستان، ۳۳ شهر، ۲۳ بخش، ۷۹۵ روستای دارای دهیاری و بیش از سه هزار واحد تولیدی صنعتی دارد.
۳۰۱۷/۳۰۷۵

خبر جدید  7653 شغل رهاورد طرح های دهه فجر در استان مرکزی است


منبع :: یک هزار و ۳۵۶ حلقه لاستیک در استان مرکزی توزیع شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد