3:20:23 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یکصد هزار قرص نان برای سیل زدگان
مردم استان مرکزی در مشارکت و همدلی با سیل زگان رتبه سوم کشوری را دارند.
یکصد هزار قرص نان برای سیل زدگان

یکصد هزار قرص نان برای سیل زدگانبه گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: یکصد هزار قرص نان از این استان به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان ارسال شد.

ملکی افزود: با توجه به ورود سیلاب به برخی مناطق استان های لرستان و خوزستان و ایجاد خسارت در واحدهای نانوایی این استان ها، بخشی از نان در مورد نیاز مردم تهیه و با ۲ محموله به این مناطق ارسال شد.

خبر جدید  نمایشگاه بهاره برپا می شود

وی ادامه داد: این محموله ها علاوه بر تامین آرد مورد نیاز تهیه نان توسط جمعیت هلال احمر، سپاه روح الله استان مرکزی و مردم استان برای ارسال به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان بوده است.

معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: ۵۰۰ کیسه آرد نیز در راستای تامین آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی استان های لرستان و خوزستان به این استان ها ارسال شده است.

خبر جدید  نمایشگاه مد و لباس در انتقال فرهنگ استان مرکزی موثر است

ملکی گفت: شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی تا پایان رفع مشکلات در مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان در کنار مردم است.

اهدای بیش از ۵۰ میلیارد ریال کمک های نقدی وغیر نقدی برای هموطنان سیل زده مردم استان مرکزی را در رتبه سوم کشوری مشارکت و همدلی با سیل زدگان قرار داده است.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  پرداخت تسهیلات بانک کشاورزی به طرح های اشتغال پایدار در استان
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد