8:03:51 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گوش به فرمان امام عزيزمان باشيد كه راه او راه انبياء وائمه اطهار است
سپاس خداوندى كه مرا در اين زمان آفريد ،در دين اسلام آفريد و به راه خود و اسلام هدايتم كرد و به من آموخت كه دنباله‌ رو راه حسين (ع) باشم و اگر در زمان حسين نبودم‌ كه به نداى هل من ناصر ينصرنى امام لبيك گويم و به يارى او بشتابم. به گزارش خبرگزاري […]
گوش به فرمان امام عزيزمان باشيد كه راه او راه انبياء وائمه اطهار است

سپاس خداوندى كه مرا در اين زمان آفريد ،در دين اسلام آفريد و به راه خود و اسلام هدايتم كرد و به من آموخت كه دنباله‌ رو راه حسين (ع) باشم و اگر در زمان حسين نبودم‌ كه به نداى هل من ناصر ينصرنى امام لبيك گويم و به يارى او بشتابم.

به گزارش خبرگزاري بسيج استان مركزي : شهيد محمد اسماعيل رفيعى از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس و درسال ۱۳۳۹ در روستای ماهورزان از توابع شهرستان خمین به دنیا آمد.

پدرش رضاکشاورز بود و مادرش مرضیه نام داشت. تا سوم ابتدایی درس خواند و شغلش بنا بود. سال ۱۳۵۵ ‏ازدواج کرد و صاحب سه پسر و یک دختر شد.

از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و بیست وهفتم آذر ۱۳۶۱، با سمت تک تیرانداز در سنندج هنگام درگیری با گروه های ضد انقلاب بر اثر اصابت گلوله به پا، شهید شد. مزار او در زادگاهش قرار دارد و برادرش براتعلی نیز به شهادت رسیده است.

خبر جدید  تدوین کتاب فرهنگ نامه شهدا در 25 جلد

بسم الله الرحمن الرحيم

الذين آمنو و هاجروا و جاهدو فى سبيل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عند الله و اولئك هم فائزون . (سوره توبه آيه ۲۰)

آنان كه گرويدند و هجرت كردند و جهاد كردند در راه خدا بمال هايشان بزرگترند نزد خدا و ايشان كامياباند .

باسلام‌ و درود بيكران به‌حضور امام‌ زمان(عج) و سلام‌ و درود بيكران به حضور نايب‌ امام‌ و رهبر كبير انقلاب‌ و بنيان‌گذار جمهورى اسلامى ايران، امام خمينى بت شكن‌ و درود فراوان‌ به‌ رزمندگان اسلام‌ كه‌ در راه‌ حق‌ فداكارى‌ مى‌كنند و درود فراوان به‌ شهيدان‌ گلگون‌ كفن‌ راه‌ حق‌ و حقيقت‌ از آدم‌ تا كربلاى حسينى‌ و از كربلاى‌ حسين‌ تا كربلاى ايران‌ كه‌ با خون‌ و جانبازى‌ و فداكارى‌ در راه‌ حق‌ شهيد شدند .
سپاس خداوندى كه مرا در اين زمان آفريد در دين اسلام آفريد و به راه خود و اسلام هدايتم كرد و به من آموخت كه دنباله‌ رو راه حسين (ع) باشم و اگر در زمان حسين نبودم‌ كه به نداى هل من ناصر ينصرنى امام لبيك گويم و به يارى او بشتابم ، حمد و ستايش خدا را كه توفيقم داد كه در اين زمان باشم كه به نداى نايب بر حق امام زمان روح ا… عزيزم لبيك گويم و جزئى از جندالله باشم.

خبر جدید  خشنودی پروردگار؛ شرط شفاعت/ رضایت خداوند، از سنخ تأثیر‌پذیری نیست

پدر و مادرم و برادران‌ و خواهرم‌ و همسرم‌ و فرزندانم‌ و اقوامم‌ و خويشان‌ و دوستان‌ و آشنايان‌ و ملت عزيز ايران بنده به عنوان يك فرد كوچك اين جامعه به شما سفارش مى كنم كه مبادا خدائى ناكرده دست‌ از اسلام برداريد و هميشه گوش به فرمان امام عزيزمان خمينى كبير باشيد كه راه او همان راه اولياء و انبياء وائمه اطهار و راه الله مى باشد .
و هميشه دعا كنيد كه خدا او را تا انقلاب حضرت مهدى (عج ) به سلامت نگه دارد و گوش بفرمان روحانيت باشيد كه همان اولى الامر زمان مى باشند و از آنها جدا نشويد كه خداى ناكرده در درياى ضلالت غرق خواهيد شد انشاءالله كه خداوند به همه مسلمين در جهان توفيق خدمت در راه اسلام عطا فرمايد .

خبر جدید  منتظران حقیقی امام زمان (عج)

پدرم و مادرم و برادران و خواهرم بنده به يارى الله به راه‌الله مى‌روم تا در راه الله خدمت كنم اميدوارم كه خداوند توفيق خدمت در راه خودش را به من عطاء فرمايد. و اما اگر چه فرزند يا برادر خوبى براى شما نبودم و در طول عمرم نتوانستم حق پدر و مادرى و برادرى اداء كنم اما اميدوارم كه شما به لطف خود براى رضاى خدا مرا حلال كنيد و انشاءالله اگر شهيد شدم براى من طلب آمرزش كنيد و از خدا بخواهيد كه مرا آمرزيده كند .و من يك آرزو دارم كه بعد از شهادت براى من گريه نكنيد چون شهادت در راه خدا بزرگترين افتخار است .

«خدا يار و ياورتان باشد .»

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد