19:49:36 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گسترش حمایت از سرمایه گذاری در نواحی صنعتی ضروری است
اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: گسترش حمایت از سرمایه گذاری در نواحی صنعتی در راستای توسعه و پویایی اقتصادی ضروری است.
گسترش حمایت از سرمایه گذاری در نواحی صنعتی ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، سعید فرخی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان اراک اظهار داشت: باید از سرمایه گذاری در فضاهای خالی نواحی صنعتی مانند ایبک آباد اراک با ارائه بسته‌های تشویقی و دریافت مجوزهای لازم در سطح ملی حمایت کرد زیرا توسعه اقتصادی را به دنبال دارد.

وی ادامه داد: بحث عدم سرمایه گذاری در نواحی صنعتی شهرستان اراک را نباید وابسته به زمین دانست، بلکه باید بررسی کرد چه مسأله‌ای جز کمبود زمین در اراک اتفاق افتاده که با این روند مواجه شده ایم و باید فرماندار اراک و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در این خصوص ارزیابی کارشناسی لازم را انجام دهند.

خبر جدید  محموله گردوی قاچاق در شازند شناسایی و توقیف شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: در نقاطی مانند ساروق می‌توان زمینه سرمایه گذاری اقتصادی را ایجاد کرد و می‌توان ابزار تبصره ۱۸ را برای این اقدام فعال کرد.

فرخی افزود: برای بهبود آینده نواحی صنعتی اراک به تلاش متولیان درون استان نیاز داریم و باید توجهات بهتری برای رفع دغدغه‌های این حوزه با تشکیل کارگروه ویژه صورت پذیرد.

خبر جدید  مبارزه با مظاهر فساد و منفعت‌طلبی ویژگی شاخص امیرکبیر بود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی اظهار کرد: با توجه به نزدیکی شهسواران اراک به‌عنوان تولید کننده منبت و مبل به کریدور تهران – جنوب، باید برای توسعه لکه نمایشگاهی در این ناحیه اقدام کرد تا به تولید محصولات بیشتری بیانجامد. همچنین با رفع موانع موجود باید برای ایجاد فضای تجاری تلاش صورت پذیرد البته در این قضیه می‌توان از شهرستان‌های مجاور الگو برداری کرد.

کد خبر ۴۶۳۹۴۳۵


منبع :: گسترش حمایت از سرمایه گذاری در نواحی صنعتی ضروری است

خبر جدید  وضعیت انبارهای استان مرکزی ظرف مدت یک ماه آینده شفاف سازی شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد