3:32:06 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گام دوم انقلاب فصل الخطاب آحاد جامعه و مسئولان است
استاندار مرکزی گفت: تحقق راهبردهای مترقی گام دوم انقلاب که توسط رهبر فرزانه ترسیم شده، نیازمند اقدامات برنامه ای هدفمند و مشارکت جویی همگانی است.
گام دوم انقلاب فصل الخطاب آحاد جامعه و مسئولان است

شعارسال: استاندار مرکزی گفت: تحقق راهبردهای مترقی گام دوم انقلاب که توسط رهبر فرزانه ترسیم شده، نیازمند اقدامات برنامه ای هدفمند و مشارکت جویی همگانی است.

سید علی آقازاده افزود: با ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، منشوری ارزشمند در راستای پیشبرد اهداف نظام اسلامی ارایه شده که راهبردهای آن فصل جدیدی از توسعه و پیشرفت را برای کشور رقم می زند.

وی خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب، جوانان را نسلی می داند که پا به میدان عمل می گذارند و همدوش سایر اقشار و مسئولان جهادی بزرگ را برای ساختن ایران اسلامی ایجاد می کنند.

استاندار مرکزی گفت: در این منشور بر پرورش مدیران و مسئولانی کارآزموده و با انگیزه که بتوانند در آینده از انقلاب خود حفط و حراست کنند تاکید شده و ظرفیت مدیریتی کشور باید خلاق و بالنده در راستای شکوفایی استعدادها و شکوفایی مولفه های رشد حرکت کند.

آقازاده ادامه داد: بر اساس فرمایش های مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب جوانان محور تحقق نظام پیشرفته اسلامی هستند و باید به آنان بها داد تا مدیران جوان، کارگزاران اندیشمند و فعالان اثربخش در همه میدان های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و بین المللی و عرصه های دینی و اخلاقی و معنویت زمام امور را به دست بگیرند و عدالت گستری کنند.

وی افزود: بدنه مدیریتی کشور نیازمند دمیدن روح خلاقیت، جوانی و انگیزه محوری است و باید بستر برای تصاحب پست های مدیریتی و مسئولیت ها برای نسل جوان بیش از پیش مهیا شود.

استاندار مرکزی یادآور شد: گام دوم انقلاب فصل الخطاب آحاد جامعه و مسئولان است و همه بخش ها به ویژه دانشگاهیان و اهالی علم باید در گشودن مرزهای دانش و دستیابی به تخصص های نوین و فناوری های روز راه پیشرفت کشور را هموارتر کرده و ظرفیت های نو در کسب و کار ، تولید ثروت و پیشبرد امور بیافرینند.

آقازاده اظهار داشت: عمل به منشور راهبردی گام دوم انقلاب تحولات مثبتی را در جامعه رقم می زند و راه با عزت ایران اسلامی را پربارتر خواهد کرد.

وی عنوان کرد: استان مرکزی به عنوان قطب صنعتی و اقتصادی کشور با ظرفیت های متعدد کشاورزی و گردشگری و پیشینه غنی فرهنگی آمادگی کامل دارد که در راستای تحقق این منویات ارزشمند تلاش کند.

 

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار:۱۳ اسفند ۱۳۹۷، کدخبر:۸۱۹۸۱۲ www.borna.news،

خبر جدید  خانه جوان اراک افتتاح شد

منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد