20:44:20 - یکشنبه 7 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلیه تقصیر اعتراضات اخیر را به گردن عوامل بیرون مرزی نیندازیم
استاندار مرکزی با بیان اینکه کلیه تقصیر اعتراضات اخیر را به گردن عوامل بیرون مرزی نیندازیم، عنوان کرد: قسمتی از تقصیرها متوجه خود ماست، قطعا نتوانستیم پاسخگوی بخشی از سوال ها و مطالبات به حق نسل جوان باشیم، بر همین اساس بهتر است مراسم بزرگداشت دهه فجر امسال را با این رویکرد دنبال کنیم. شعار […]
کلیه تقصیر اعتراضات اخیر را به گردن عوامل بیرون مرزی نیندازیم

استاندار مرکزی با بیان اینکه کلیه تقصیر اعتراضات اخیر را به گردن عوامل بیرون مرزی نیندازیم، عنوان کرد: قسمتی از تقصیرها متوجه خود ماست، قطعا نتوانستیم پاسخگوی بخشی از سوال ها و مطالبات به حق نسل جوان باشیم، بر همین اساس بهتر است مراسم بزرگداشت دهه فجر امسال را با این رویکرد دنبال کنیم.

شعار سالاستاندار مرکزی با بیان اینکه کلیه تقصیر اعتراضات اخیر را به گردن عوامل بیرون مرزی نیندازیم، عنوان کرد: قسمتی از تقصیرها متوجه خود ماست، قطعا نتوانستیم پاسخگوی بخشی از سوال ها و مطالبات به حق نسل جوان باشیم، بر همین اساس بهتر است مراسم بزرگداشت دهه فجر امسال را با این رویکرد دنبال کنیم.

 سید علی آقازاده در اولین جلسه بزرگداشت ستاد فجر ۹۶، عنوان کرد: با توجه به اتفاقات هفته گذشته، شرایط کنونی کشور بسیار حساس و قابل توجه است، بنابراین باید در برگزاری مراسم بزرگداشت دهه فجر امسال حساسیت بیشتری به خرج داد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های ذیربط در ایام دهه فجر از انجام برنامه های تکراری، موازی کاری و خسته کننده خودداری کنند، افزود: سعی شود برگزاری برنامه های دهه فجر با نوآوری همراه باشد، در همین راستا برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و انتقاد خالی از لطف نیست.

خبر جدید  توسعه بخشی به روستاها از طریق ایجاد اشتغال در دستور کار است

آقازاده اظهار کرد: غالب افرادی که در هفته گذشته برای احقاق مطالبات شان دست به حرکت اعتراضی زدند، جزو نسل سوم انقلاب محسوب می شوند، هرچند تعدادی از این افراد فریب خورده‌اند، اما چنانچه برای این نسل برنامه های تکراری در نظر داشته باشیم، قطعا نمی توانیم در رسیدن به اهدافمان موفق شویم.

وی اظهار کرد: بهتر است در دهه فجر امسال با ایجاد فضای باز، پاسخگوی مطالبات نسل جوان، دانش آموزان و دانشجویان باشیم و در کنار این امر ضمن بیان اتفاقات که در انقلاب اسلامی رخ داده، نسل جوان را با دشمنان و توطئه هایی که در حال انجام است، آگاه سازیم.

استاندار مرکزی گفت: کمیته های ستاد دهه فجر در قالب چارچوب هایی تعریف شده اند، اما باید خروجی این کمیته ها را نیز در نظر گرفت و در صورت عدم موفقیت این کمیته ها باید با ایجاد نوآوری، گام های مثبتی در این راستا برداشت.

وی اظهار کرد: دهه فجر امسال مقارن با ایام فاطمیه است، با توجه به این شرایط نمی توان برنامه های امسال را به صورت شاد برگزار کرد، اما با تمهیداتی می توان برنامه های این ایام را برای جوانان متنوع تر برگزار کرد و به درک مطالبات به حق این قشر پرداخت، چنانچه اقدامات مطلوبی در استان مرکزی در این حوزه پایه ریزی شود، دیگر استان ها نیز می توانند با تاسی از استان ما در این زمینه اقدام کنند و آنرا در استان خود ساری و جاری کنند.

خبر جدید  برگزاری مرحله حضوری مسابقات تلاوت تقلیدی در اراک

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی، دچار حماقت هستند، اظهار کرد: آمریکا در خصوص بررسی مسائل ایران به شورای امنیت اعتراض کرد، اما این امر جز افتضاح و آبروریزی برای امریکا هیچ خروجی دیگری نداشت و به سرانجامی نرسید و نشانی دیگر از حماقت دشمنان ما بود.

آقازاده خاطرنشان کرد: در آمریکا بیش از ۴۵ میلیون نفر، زیر خط فقر بسر می برند و این موضوع حاکی از آنست که این کشور نیز با مشکلات عدیده ای در خصوص معیشت مردم دست و پنجه نرم می کند، از سویی این کشور به جنایت انجام شده در یمن و اعدام مرجع شیعه در بحرین بی توجه است، در همین راستا با سازوکار مناسب می توان این توطئه ها را برای جوانان تشریح کرد.هنر در اینست که بتوانیم با استفاده از ذخائر عظیمی که در کشور وجود دارد، ترفند های دشمنانمان را برای برخی جوانان روشن کنیم.

خبر جدید  ارسال ۲ کانکس مهد از اراک برای کودکان زلزله زده +عکس

آقازاده با بیان اینکه چنانچه مراسم دهه فجر به صورت مردمی برگزار شود، شاهد مراسمی متنوع و دلسوزانه خواهیم بود، در برگزاری جلسات ستاد بزرگداشت دهه فجر اظهار کرد: جای نهادهای مردمی خالی است.

وی عنوان کرد: تمرکز فعالیت های فرهنگی و احصا پروژه های عمرانی به منظور بهره برداری در دهه فجر با حضور میهمانان کشوری از جمله اقدامات در این راستاست، امیدواریم بتوانیم با هماهنگی و بر اساس نیاز روز جامعه برنامه های دهه فجر امسال را برگزار کنیم.

به گزارش ایسنا، در این جلسه فتح الله حقیقی معاون سیاسی استاندار به عنوان جانشین ستاد و نماینده تام الاختیار استاندار در برگزاری مراسم بزرگداشت فجر انتخاب شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۷دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۷۰۸۶۲۲، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد