13:41:33 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشور در زمینه زیرساخت های مخابراتی از توانمندی های بالایی برخوردار است
استاندار مرکزی گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه زیرساخت های مخابراتی از توانمندی های بالایی برخوردار است.  به گزارش برنا از اراک  ،سیدعلی آقازاده ،  در آیین بهره برداری از دکل مخابراتی همراه اول ( سایت بی تی اس) شهرستان کمیجان، افزود: لازمه تحول اقتصادی و اجتماعی در شرایط کنونی جهان بر فناوری است و […]
کشور در زمینه زیرساخت های مخابراتی از توانمندی های بالایی برخوردار است

استاندار مرکزی گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه زیرساخت های مخابراتی از توانمندی های بالایی برخوردار است.

 به گزارش برنا از اراک  ،سیدعلی آقازاده ،  در آیین بهره برداری از دکل مخابراتی همراه اول ( سایت بی تی اس) شهرستان کمیجان، افزود: لازمه تحول اقتصادی و اجتماعی در شرایط کنونی جهان بر فناوری است و می طلبد در مناطق کمتر برخوردار برنامه هدفمند بهبود امور زیرساختی فناوری و توسعه اینترنت به منظور ایجاد و تسهیل خدمت رسانی به مردم و کاهش مراجعات حضوری اجرایی شود.
استاندار مرکزی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در زمینه زیرساخت های مخابراتی از توانمندی های بالایی برخوردار است.
در ششمین روز از دهه مبارک فجر، پنج طرح اقتصادی شهرستان کمیجان با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استانی و محلی به بهره برداری رسید.
این طرح ها شامل دکل مخابراتی همراه اول (سایت بی تی اس) شهر میلاجرد، چاه آب آشامیدنی میلاجرد، روکش آسفالت محور کمیجان – قهاوند، کارخانه سیما طب مهر ایرانیان شهرک صنعتی کمیجان و دکل مخابراتی همراه اول شهر کمیجان است.
برای بهره برداری از دکل مخابراتی همراه اول (سایت بی تی اس) میلاجرد چهار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
برای طرح آبرسانی به شهر میلاجرد ۲ حلقه چاه آب حفر و تجهیز شده و این طرح با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال به بهره برداری رسید و با افتتاح آن جمعیت شهر میلاجرد از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند.
روکش آسفالت محور کمیجان – قهاوند به طول پنج کیلومتر در مدت ۶ ماه اجرا شده و برای افتتاح آن حدود ۵۵ میلیارد ریال اعتبارهزینه شده است.
کارخانه سیما طب مهر ایرانیان در زمینی به وسعت یکهزار و ۴۰۰ مترمربع و ۲۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسید و با افتتاح آن ۱۵ فرصت شغلی ایجاد شده است.
شعبه اول این واحد صنعتی که تولید ۶۴ نوع تجهیزات بیمارستانی را داراست در تهران است و تولیدات آن به کشورهای مختلف صادر می شود.
در شعبه دوم این کارخانه در صورت حمایت های ویژه، ۸۰ فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
دکل مخابراتی همراه اول (سایت بی تی اس) شهر کمیجان نیز با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
استاندار مرکزی در بدو ورود به شهر میلاجرد و کمیجان بر سرمزار شهدای مطهر شهدا حضور یافت و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
 

خبر جدید  رویکرد قرآنی در اراک کمرنگ شده است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد