19:58:26 - پنج‌شنبه 21 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کرسی‌های آزاداندیشی رونق می‌گیرد/ حمایت از دانشجویان کم‌بضاعت
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی جاسب اعلام کرد که برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و حمایت از دانشجویان کم‌بضاعت با ارائه تسهیلات از برنامه‌های این دانشگاه در سال ۹۸ است.
کرسی‌های آزاداندیشی رونق می‌گیرد/ حمایت از دانشجویان کم‌بضاعت

علیرضا انتظاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در جاسب، عملکرد سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب و برنامههای سال ۹۸ این واحد دانشگاهی را تشریح کرد.

وی درباره عملکرد سال ۹۷ (برترین برنامهها، دستاوردها و اتفاقات)این واحد دانشگاهی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب از ابتدای تأسیس در آموزش، پژوهش، فعالیتهای فرهنگی و در ارائه خدمت همواره پیشگام بوده و این تداعیکننده اهمیت دانشگاه است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب افزود: اگر به کلمه فرهنگ و برنامههای فرهنگی نگاهی وسیع داشته باشیم، بسیاری از برنامههایی که در دانشگاه اجرا میشود، میتواند برنامه فرهنگی تلقی شود که میتوان به تهیه و توزیع بروشورهایی در ارتباط با تکریم ارباب رجوع و منشور اخلاقی دانشجویان که در ابتدای هر ترم بین همکاران دانشگاهی و دانشجویان توزیع میشود، ارتقای سطح آموزش دانشگاه و کمک به دانشجویان برای پرداخت شهریه بهصورت اقساطاشاره کرد.

خبر جدید  تجلیل از ۶۰ نام‌آور و دانشجوی برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

انتظاری ادامه داد:ابلاغ دستورالعمل آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری در دانشگاه آزاد اسلامی برای آشنایی دانشجویان بهویژه دانشجویان جدید، استادان و کارکنانو نصب پوستر در ارتباط با عفاف و حجاب در بسته اطلاعرسانی دانشگاهو توجه جدی به این مهم، برگزاری کرسی آزادانديشی با عنوان کاپیتولاسیون و بازخوانی اسناد لانه جاسوسی آمریکا در آذر ۹۷ با مشارکت بسیج دانشجویی شهرستان دلیجاناز دیگر برنامههای مهم فرهنگی این واحد دانشگاهی در سال گذشته بوده است.

وی گفت: بهمن ۹۷ با تلاش همکاران و با وجود مشکلات فراوان، ورودی دانشجویان جدید مثبت بوده و برای هدایت تحصیلی آنان اطلاعرسانیهای لازم در بدو ورود انجام شد و طبق سنت هرساله نیز مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای منطقه جاسباجرا شد.

خبر جدید  معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی اراک معرفی شد 

سرپرست واحدهای دانشگاهی نراق، دلیجان وجاسب اظهار کرد: بزرگداشت مراسم مذهبی و ملی از قبیل جشنها و سوگواریها مانند اعیاد شعبانیه، مراسم ایام اعتکاف، مراسم تولد و شهادت امامان معصوم(ع)، هفته دفاع مقدس، برگزاری مراسم سوگواری امام راحل، حضور منسجم همکاران دانشگاهی در مراسم محرم و صفر، برگزاری نماز جماعت و تفسیر سوره نور در ماه مبارک رمضان، حضور منسجم همکاران دانشگاهی در مراسم یومالله ۲۲ بهمن و تشکیل کارگروه امر به معروف و نهی از منکر در واحد دانشگاهی جاسب از دیگر برنامهها در سال ۹۷ بوده است.

انتظاری درباره برنامههای این واحد دانشگاهی در سال جاری به آنا گفت: از برنامههای سال ۹۸ در این دانشگاه میتوانارتقای سطح کمی و کیفی تحصیلی دانشجویان از منظر آموزشی و پژوهشی، ارتقای سطح فرهنگیبا برگزاری کرسیهای آزاداندیشی، حمایت از دانشجویان کمبضاعت با ارائه تسهیلات وام صندوق رفاه و کاهش هزینههای انرژی با برنامهریزی برای بهینهسازی الگوی مصرف را نام برد.

خبر جدید  آثار فعالیت‌های علمی پژوهشی باید به جامعه برگردد

وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسب پیشگام در همه حوزهها در آموزش، پژوهش، مسائل فرهنگی، ارائه خدمات و کیفیت بوده و دانشگاهی بسیار پویا، الهامبخش و مأمن استادان، کارکنان و انتخاب جویندگان علم و دانش کشور است. دانشگاه آزاد اسلامی موجب افتخار و غرور ملی است و افتخار میکنیم که عضوی از این خانواده بزرگ هستیم.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد