۱۹:۳۹:۰۶ - سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش تعدیل نیرو و حقوق معوقه در واحدهای تولیدی ساوه
فرماندار ساوه گفت: امسال علی‌رغم تحریم‌ها و شرایط سختی که داشتیم، تعدیل نیرو و حقوق معوقه واحد‌های تولیدی نسبت به سال گذشته روند رو به کاهشی داشته است.
کاهش تعدیل نیرو و حقوق معوقه در واحدهای تولیدی ساوه

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، علی میرزایی ظهر امروز در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی مشترک استان مرکزی و شهرستان ساوه با اشاره به روند کاهشی تعدیل نیرو و حقوق معوقه واحدهای تولیدی در ساوه اظهار داشت: امسال علیرغم تحریمها و شرایط سختی که داشتیم، تعدیل نیرو و حقوق معوقه واحدهای تولیدی نسبت به سال گذشته روند رو به کاهشی داشته است.

وی افزود: امسال میزان تعدیل نیرو واحدهای تولیدی ۴۲۶ نفر بوده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش داشته است.

فرماندار ساوه تصریح کرد: همچنین سال گذشته ۳۵ شرکت حقوق معوقه داشتهاند که با روند رو به کاهش این شرکتها، تعداد شرکتهای دارای حقوق معوقه به ۱۶ شرکت رسیده است.

میرزایی بیان کرد: گفتمان اصلی در هر شهرستان مسئله رونق تولید است و مصوبات جلسات باید اجرایی شود.

مشکلات زیرساختی شهر صنعتی جدید ساوه تا حدودی رفع شده است

رئیس سازمان مدیریت و برنامهریزی استان مرکزی هم در این جلسه با اشاره به مصوبات جلسات اقتصاد مقاومتی در شهرستان ساوه گفت: تاکنون ۴ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان ساوه برگزار شده، ۴۰ مصوبه داشتیم که از این تعداد ۱۷ مصوبه اجرا شده که درحوزه استان بوده، ۱۵ مصوبه درحال پیگیری است و۱۳ مصوبه هم اجرا نشده که نیاز به زمان دارد.

رقیه یادگاری ادامه داد: عمده مصوبات اجرا نشده، ملی بوده و در حوزه استان قابل حل نیست، از جمله آنها آبرسانی سد کوچری را میتوان نام برد که نیاز به اعتبار ملی دارد و همچنین متقاضی برای راهاندازی نداشته است.

وی عنوان کرد: بیشترین مصوبات مربوط به شهر صنعتی کاوه، بهویژه شهر صنعتی جدید ساوه بوده که خوشبختانه مشکلات زیرساختی آن تا حدودی برطرف شده است.

انتهای پیام/ش


منبع :: کاهش تعدیل نیرو و حقوق معوقه در واحدهای تولیدی ساوه

تبليغات
بانک پاسارگاد