19:06:05 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش آمار فراگیران قرآن با روند نزولی اقتصاد
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیر جامعةالرضا(ع) اراک با بیان اینکه روند رو‌ به نزول اقتصادی و معیشتی مردم بر کاهش آمار فراگیران قرآن تأثیر گذارده است، گفت: برای هزینه‌های مرکز قرآنی مجبوریم شهریه‌ها را افزایش دهیم که به کاهش جامعه آماری منجر می‌شود.
کاهش آمار فراگیران قرآن با روند نزولی اقتصاد

فاطمه علائی، مدیر جامعةالرضا(ع) اراک در گفتوگو با ایکنا از استان مرکزی گفت: این مرکز قرآنی در حالحاضر با ۶۰ قرآنآموز به فعالیت خود ادامه میدهد.
وی با اشاره به اینکه گستره سنی این مرکز قرآنی شامل گروههای سنی ۴ تا ۱۲ سال است، اظهار کرد: دورههای اشاره ویژه گروه سنی ۴ سال، روخوانی و روانخوانی ویژه گروه سنی ۶ تا ۱۲، خلاقیت ویژه گروه سنی سه سال، تجوید، صوت و لحن و تثبیت حفظ در این مرکز آموزشی با حضور ۲ مربی برگزار میشود.
علائی اضافه کرد: قرآنآموزان رشته حفظ از درخشش خوبی برخوردارند برخی از نوجوانان حافظ ۲۰ جزء، ۱۵ جزء، ۱۰ جزء هستند و بیشترین آمار فراگیران به رشته روخوانی تعلق دارد. این مرکز قرآنی سه روز در هفته دائر است و در دو گروه دختران و پسران فعالیت دارد.
وی از کاهش جامعه آماری قرآنآموزان ابراز نارضایتی کرد و گفت: متأسفانه روند رو به نزول اقتصادی و معیشتی مردم بر کاهش آمار فراگیران قرآن تأثیر گذارده است، ما برای هزینههای مرکز قرآنی مجبوریم شهریهها را افزایش دهیم و بالا رفتن شهریه هم به کاهش جامعه آماری منجر میشود.
انتهای پیام


منبع :: http://markazi.iqna.ir

خبر جدید  آیه‌گرافی/ «وَ اذْكُرِ اسْمَ رَبِّكَ بُكْرَةً وَ أَصِيلًا»
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد