2:12:33 - جمعه 3 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاشت ۶۲۰۰ درخت مثمر به یاد شهدای دفاع مقدس در استان مرکزی
مدیرعامل شبکه منابع طبیعی و محیط زیست استان مرکزی از کاشت ۶۲۰۰ درخت مثمر به یاد شهدای دفاع مقدس در استان خبر داد.
کاشت ۶۲۰۰ درخت مثمر به یاد شهدای دفاع مقدس در استان مرکزی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمد جلیلی عصر امروزدر نشست صمیمی اعضای هیات امناء خانه سازمانهای مردمنهاد با فرمانده سپاه روحالله استان مرکزی با اشاره به دستاوردهای فرهنگ دفاع مقدس در جامعه اظهار داشت:ما از فرهنگ دفاع مقدس تجربیات زیادی به دست آوردهایم، به طوری کهدر دفاع مقدس یک اتفاق و حرکت از سمت رزمندگان که بارها بنده از افراد مختلف و به کرات شنیده ام این بود که وقتی فرزند خانواده ای شهید می شد همرزمان این خانواده برای این که تسلیت بگویند و باری از روی دوش این خانواده بردارند مثل فرزندشان کنار پدر و مادر بودند و اگر خریدی و کاری داشتند، انجام می دادند.

وی افزود: از سوی دیگر وجه اشتراک بزرگی بین ما به عنوان سمن ها و دفاع مقدس وجود داردو آن مردمی بودن است که همین مردمی بودن رمز موفقیت در هردو برهه است.

جلیلی بیان کرد:جایی که جنگ نه بر اساس استراتژی شرقی و غربی جواب میداد ، نه تفکر امثال بنی صدر که زمین میدهیم، وقت میگیریم برای حمله، تفکر ولایتمدارانهمردم با رهبری امام(ره) موید ما می توانیم بودو مردم ما ثابت کردند اجازه کوچکترین خدشه ای به انقلاب نمیدهند.

خبر جدید  مرکزی| مبارزه با ربا و رباخواری با ترویج فرهنگ قرآنی محقق می‌شود

وی عنوان کرد: این درحالی بود کهدر چهار دهه انقلابدر بزگاههایی که حتی خواص ما دچار غفلت و خواب شدند هماهنطور که مقام معظم رهبری فرمودند مردم ما جلوتر از مسئولان و خواص در دفاع از انقلاب و ولایت پا به عرصه دفاع گذاشتند و سمنها هم که برخواسته از دل جامعه فعالند بر اساس همین تفکر درحال فعالیت هستند.

مدیرعامل شبکه منابع طبیعی و محیط زیست استان مرکزی اضافه کرد: امروز قطعا نیازمند تفکر جهادی دفاع مقدس هستیم که از دل آن مدیران و فرماندهان جهادی همچون باکریهای، باقریها ، برونسیها ، ردانی پورها و بزرگواران هم استانی مانند سرداران شهید آنجفی، نبیری، صیدی، امیر شهیدبربریها ، حاج آقا محلاتیها که در مکتب ولایت تربیت و به انقلاب تقدیم شدند هستیم که این تفکر را که البتهبا انتصاب اخیر سپاه در استان مانند قرار گرفتن یک مدیر توانمند دهه هفتادی در حساس ترین و عملیاتی ترین مرکز سپاه یعنی بسیج سازندگی شاهد بودیم.

خبر جدید  تقدیر آیت‌الله اراکی از تلاش‌ها برای برطرف کردن مشکلات مردم در جریان بارش‌های اخیر

وی بیان کرد: همانطور که رهبرمعظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم تاکید فرمودند قطعا میدان دادن به نسل جوان متعهد و تخصص، گره گشای کشور است و حرکتهای ماندگار و موثری از جنس اقدام اخیر سپاه که الگوی موفقی برای مجموعه های اجرایی استتحقق بخش بیانیه گام دوم است.

جلیلی با اشاره به فعالیت شبکه محیط زیست و منابع طبیعی در استان مرکزی گفت: هم اکنون شبکه منابع طبیعی و محیط زیست استان مرکزی با حضور نیروهای داوطلب، متخصص، متعهد و پای کار مردمی با رویکرد های علمی، فرهنگی، اجتماعی و عام المنفعه آمادگی حضوری موثر در تمامی صحنههای جهادی در کنار دیگر مراکز دارد تا در کنار نیروهای مردمی سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، ارتش و تمامی خدمتگذاران به این خاک و این انقلاب و در کنار خادمان و سفیران شهدا در کنگره نقش آفرینی داشته باشد.

خبر جدید  هزینه نگهداری جاده‌های استان مرکزی متناسب با حجم تردد در آن نیست

وی اضافه کرد: در مجموعه شبکه منابع طبیعی و محیط زیست استان مرکزی آمادگی داریم با کاشت ۶۲۰۰ درخت مثمر به یاد شهدای استان، در این مشارکت جمعی، مشارکت مردمی را نیز همگام کنیم.

مدیرعامل شبکه منابع طبیعی و محیط زیست استان مرکزی خاطرنشان کرد:این نکته حائز اهمیت است که بدانیم استان مرکزی غیرسیاسی ترین سمن های کشور را داشته و دارد و در سالهای اخیر هم ثابت کرده است که خط و مشی سیاسی را پیروی نمیکند و چهارچوب فعالیت در این مجموعه ها قانون و اصول انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد