12:35:27 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگران شرکت هپکو خواستار پرداخت مطالبات خود هستند
به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت هپکوی اراک که چند سال قبل به بخش خصوصی واگذار شده، چندی است که با مشکلات کارگری دست و پنجه نرم می کند و هر از گاهی کارگران این شرکت با برگزاری تجمع های اعتراضی خواستار پرداخت مطالبات معوق چندماهه خود می شوند. در آخرین تجمع اعتراضی کارگران این شرکت […]
کارگران شرکت هپکو خواستار پرداخت مطالبات خود هستند

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت هپکوی اراک که چند سال قبل به بخش خصوصی واگذار شده، چندی است که با مشکلات کارگری دست و پنجه نرم می کند و هر از گاهی کارگران این شرکت با برگزاری تجمع های اعتراضی خواستار پرداخت مطالبات معوق چندماهه خود می شوند.

در آخرین تجمع اعتراضی کارگران این شرکت که روز دوشنبه در مرکز شهر اراک صورت گرفت، این کارگران که به گفته رئیس شورای اسلامی کار شرکت هپکو پنج ماه است حقوق دریافت نکرده اند، با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال، خواستار پرداخت مطالبات معوق خود شدند.

خبر جدید  تداوم انقلاب در زنده نگه داشتن فرهنگ فاطمی است

مقرر بود بخشی از حقوق این کارگران طی روزهای اخیر پرداخت شود که محقق نشدن آن طی روز گذشته موجب تشکیل تجمع اعتراضی آنها شد.

کارگران شرکت هپکو علت اعتراضات خود را مواجه شدن با مشکلات عدیده مالی و معیشتی عنوان می کنند و در صحبت های خود خواهان تعیین تکلیف شرکت هپکو به منظور تصمیم گیری صحیح و اصولی برای حل مشکلات این شرکت هستند.

خبر جدید  معرفی ویژگی‌های «مسجد طراز انقلاب» در نمایشگاه یاد یاران قم

ازسوی دیگر به سبب اینکه فعالیت در این شرکت چندی است متوقف شده، کارگران آن خواستار پیگیری مسئولان برای راه اندازی خط تولید شرکت هپکو هستند تا زمینه رفع مشکلات موجود فراهم شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد