12:04:30 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگران بازوی اقتصادی استان مرکزی
مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی از پرداخت ۱۶ میلیارد تومان از مطالبات موسسات طرف قرار داد خبر داد.
کارگران بازوی اقتصادی استان مرکزی

کارگران بازوی اقتصادی استان مرکزیبه گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛ فرخی در گفتگوی ویژه خبری شبکه آفتاب گفت: بزرگترین مانع تولید در استان تامین مواد اولیه است که با پیگیری های استاندار مواد اولیه برای تولید در اسرع وقت تامین خواهد شد.

وی با بیان اینکه بهترین هماهنگی ها در بین دستگاههای اجرایی، در استان مرکزی وجود دارد، افزود: وضعیت صنایع بزرگ استان ،مانند دیگر صنایع بزرگ کشور وضعیت سختی است اما با یک همت درون استانی و همکاری با مدیران تمام تلاش ما این است که صنعت پر قدرت به مسیر خود ادامه دهد.

خبر جدید  دفاع از حاکمیت دینی و ملی وظیفه آحاد مردم در برابر توطئه های دشمن

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی مطرح کرد: کارگران بیشترین سهم را در رونق صنعت استان مرکزی دارند.

فرخی ادامه داد: در شرایط جنگ اقتصادی هستیم ، بنابراین در شرایط غیر عادی انتظار ما این است که کارگروههای تسهیل اختیارات بیشتری را داشته باشندتا با توجه به شرایط موجود،تصمیم بگیرند.

خبر جدید  امداد رسانی هوایی در استان مرکزی

وی اضافه کرد: برای رونق واحدهای صنعتی غیر فعال،در وهله اول از فرمانداران خواستهایم این واحدهای صنعتی را شناسایی کنند، پس از شناسایی واحدهای غیر فعال،امسال بدنبال بازگرداندن آنها به عرصه تولید هستیم .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: بازسازی و نوسازی صنایع استان، کمک به بخش کشاورزی و همچنین کمک به نقدینگی از جمله برنامههای استان است.

فرخی با بیان اینکه در شرایط کنونی،باید تلاش کنیم اشتغال موجود را حفظ کنیم، گفت: سال گذشته با شرایط سخت سال گذشته حدود ۱۱ هزار شغل جدید پایدار در استان ایجاد کردیم.

خبر جدید  ثبت 25 اثر وقفی جدید در استان مرکزی

وی یادآور شد: سال گذشته رتبه استان را در نرخ بیکاری حفظ کردیم و هم اکنون در کل کشور رتبه سوم را با ۸ و ۴ صدم درصد حفظ نموده ایم.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد