11:56:17 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگران بازوان حركت جامعه به سوي رشد، تعالي و شكوفايی
یازدهم اردیبهشت مصادف با روز جهانی کار و کارگر است ، کارگرانی که نقش مهمی در تحقق شعار رونق تولید در کشور دارند.
کارگران بازوان حركت جامعه به سوي رشد، تعالي و شكوفايی

کارگران بازوان حركت جامعه به سوي رشد، تعالي و شكوفايیبه گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛ استاندار مرکزی طی پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.
آقای آقازاده در بخشی از این پیام آورده است ؛”کارگران بازوان حركت جامعه به سوي رشد، تعالي و شكوفايي می باشند و بي شك بخش عظیمی از پيشرفتهاي حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه می باشد.
وی تاکید کرده هر جامعهاي كه از فرصت انديشه و بازوي هنرمند كارگران استفاده بهتری نماید، به توسعه و پيشرفت بیشتری دست خواهد یافت، کارگرانی که در طول مبارزات ستم شاهی ملت ایران، دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه های مختلف سازندگی نقش به سزایی داشته اند در دست یابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز سهم عمده ای ایفا می کنند.
استاندار مرکزی ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری زحمتکش استان مرکزی که با تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه استان را فراهم می نمایند تبریک گفته و اظهار امیدواری کرده در سال «رونق تولید» و در راستای سیاست ها و فضای سازنده ایجاد شده با تلاش کارگران شریف این سربازان عرصه کار و تلاش گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.”


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  احداث فاز سوم بیمارستان آیت‌الله خوانساری آغاز می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد