20:46:49 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارنامه قابل قبول ایران در مبارزه با ترانزیت مواد مخدر
استاندار مرکزی گفت: ایران با انجام فعالیت‌های عملیاتی و صرف هزینه‌های مالی و انسانی توانسته در مقابله با ترانزیت مواد مخدر کارنامه قابل قبول داشته باشد.
کارنامه قابل قبول ایران در مبارزه با ترانزیت مواد مخدر

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری مرکزی، سیدعلی آقازادهدر نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از کشورهای موفق در مبارزه با ترانزیت مواد مخدر محسوب میشود و در این راه ۳ هزار شهید تقدیم کرده است.

وی بیان کرد: ۱۰ هزار تن مواد مخدر سالانه در همسایگی ایران تولید میشود که هزار تن آن معادل ۱۰ درصد توسط جمهوری اسلامی ایران کشف و ترانزیت آن متوقف میشود.

خبر جدید  ناهماهنگی‌ها بین دستگاهی بیش از تحریم‌ها به صنایع فشار می‌آورد

استاندار مرکزی ادامه داد: ایران با انجام اقدامات و فعالیتهای عملیاتی و صرف هزینههای مالی و انسانی توانسته در مقابله با ترانزیت مواد افیونی کارنامه قابل قبول داشته باشد.

آقازاده خاطرنشان کرد: قرار گرفتن ایران در کانون ترانزیت و مصرف مواد مخدر موجب شده آسیبهای زیادی از این حوزه را متحمل شود و کشورهای هدف باید سهم خود را برای مقابله و جلوگیری از ترانزیت این مواد به آن کشورها را پرداخت کنند.

خبر جدید  تسریع در تکمیل موزه دفاع مقدس استان مرکزی مدنظر قرار گیرد

وی مشکلات اقتصادی و نبود اشتغال را از جمله مهمترین عوامل شیوع اعتیاد در کشور دانست و گفت: بروز افسردگی به دلیل مشکلات اقتصادی و کمبودن فرصتهای شغلی برای جوانان از جمله مهمترین مشکلات افزایش اعتیاد و کاهش سن مصرف مواد مخدر در استان و کشور است و به همین دلیل مهار آسیب اعتیاد در سرفصلهای تکلیفی مهم است و مقام معظم رهبری نیز بر آن تأکید دارد.

خبر جدید  لزوم انتقال و آموزش اثرگذار مباحث قرآنی به دانشجویان

استاندار مرکزی با تأکید بر افزایش جمعآوری معتادان متجاهر توسط نیروی انتظامی و شهرداریهای استان مرکزیافزود: میطلبد که برای جلوگیری از تبلیغات منفی در جامعه، معتادان متجاهر جمعآوری شوند و آنان را در اردوگاهها نگهداری کنند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/


منبع :: کارنامه قابل قبول ایران در مبارزه با ترانزیت مواد مخدر

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد