11:41:14 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارخانه ورشکسته نخ‌طلای خمین به چرخه تولید برگشت
استاندار مرکزی با بیان اینکه کارخانه نخ‌طلای خمین به چرخه تولید برگشت گفت: توان تولید ۲۲ تن نخ در روز در ظرفیت این کارخانه وجود دارد و برای رسیدن به نقطه مطلوب لازم است که بسترهای لازم فراهم و زیرساخت‌های مورد نیاز ایجاد شود.
کارخانه ورشکسته نخ‌طلای خمین به چرخه تولید برگشت

شعارسال:سیدعلی آقازاده ظهر امروز در افتتاح کارخانه نخ‌طلای خمین که در آستانه ورشکستگی بود اظهار داشت: امروز شاهد احیای دوباره یک واحد تولیدی که جزئی از هویت شهرستان خمین بود هستیم که در سال‌های اخیر در آستانه ورشکستگی قرار گرفته بود.

وی افزود: حرکت چرخ‌های تولید این واحد صنعتی به دنبال یک اقدام جهادی‌ بود که امروز را به عنوان یک روز تاریخی و به یادماندنی در تاریخ استان مرکزی ثبت کرد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: احیای کارخانه نخ‌طلای خمین گامی مهم و هدیه‌ای درراستای تحقق شعار حمایت از تولید داخل و رونق اقتصادی بوده که می‌تواند نویدبخش پویایی و رونق اقتصادی برای تمام فعالان این حوزه بوده که قلبشان برای این مرز و بوم می‌تپد.

آقازاده بیان کرد: خوشبختانه احیا یک به یک واحدهای تولیدی را از سال گذشته در سراسر کشور و به تبع آن استان هستیم که نمونه آن راه‌اندازی مجدد و احیای این کارخانه عظیم با تلاش یک کارآفرین در این شهرستان است.

وی ادامه داد: امیدواریم که با برنامه‌ریزی و انجام اقدامات راهبردی بتوانیم در افقی سه ساله شاهد بازگشت این واحد به دوران طلایی خود باشیم.

استاندار مرکزی عنوان کرد: خوشبختانه امسال اعتبارات مناسبی برای بازسازی و نوسازی صنایع فرسوده درنظر گرفته‌ شده که بخشی از سرمایه لازم برای رسیدن به هدف این کارخانه در افق سه ساله را می‌توان از این طریق تامین کرد.

آقازاده اضافه کرد: کارخانه نخ‌طلای خمین برای رسیدن به دوره طلایی خود در افق سه ساله نیاز به ۴ هزار میلیارد ریال سرمایه نیاز دارد.

وی افزود: توان تولید ۲۲ تن نخدر روز در ظرفیت این کارخانه وجود دارد درحالی که اکنون میزان تولید آن بسیار پایین بوده و برای رسیدن به نقطه مطلوب لازم است که بسترهای لازم فراهم و زیرساخت‌های مورد نیاز ایجاد شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: هم‌اکنون این کارخانه با تولید ۶۰۰ کیلوگرم نخ در روز فعالیت دارد.

آقازاده بیان کرد: بنابراین باید تمام تلاش برای حرکت این کارخانه در مسیر رسیدن به نقطه مطلوب خود به کار گرفته شود تا جایی که برای پنج هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی داشته باشد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار۷ اردبیهشت۹۸ ، کدخبر: ۱۹۹۸۵۴۴،www.tasnimnews.com

خبر جدید  حمایت از کالای ایرانی ضامن رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال است

منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد