13:06:26 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چهار و نیم میلیون دانش آموز در المپیاد درون مدرسه ای شرکت کردند
اراک – ایرنا – معاون دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: چهار میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز در پنجمین المپیاد درون مدرسه ای کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ شرکت کردند.
چهار و نیم میلیون دانش آموز در المپیاد درون مدرسه ای شرکت کردند

به گزارش ایرنا، « عباس حاجی زاده » روز یکشنبه در آیین نمادین آغاز پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در استان مرکزی افزود: این دانش آموزان با عنوان تیم های مدرسه قهرمان در سطح مناطق شرکت کردند و منتخبان استانی به مسابقات قهرمانی کشور راه می یابند.
وی ادامه داد: این المپیاد ها با هدف افزایش نشاط، شادابی و پویایی در بین دانش آموزان و با شعار دانش آموز شاد، مدرسه شاد و جامعه شاد در مدارس سطح کشور برگزار شده است.
معاون دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش افزود: افزایش شادی و نشاط در بین دانش آموزان، مدرسه شاد و جامعه شاد را به همراه دارد.
حاجی زاده افزود: بهره گیری از ظرفیت سایر دستگاه ها و اولیای دانش آموزان در پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای از برنامه های اولویت دار وزارت آموزش و پرورش است.
وی ادامه داد: همزمانی برگزاری پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بهره گیری از ظرفیت انجمن های ورزشی با محوریت دانش آموزان در سطح مدارس و استفاده از ظرفیت مدارس از جمله ویژگی های این دوره از المپیاد درون مدرسه ای بود.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی نیز در این نشست گفت: سهمیه این استان برای حضور در پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای کشور در سال تحصیلی جاری ۸۰ هزار دانش آموز و ۴۰۰ آموزشگاه تعیین شده است.
« مهدی دمنه » افزود: با تلاش مدیران، معلمان و مسئولان آموزش و پرورش استان مرکزی ۱۰۰ هزار دانش آموز معادل ۵۰ درصد دانش آموزان پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای به رویداد راه پیدا کردند.
۲۲۷ هزار دانش آموز در ۲ هزار و ۲۶۹ مرکز آموزشی در استان مرکزی به تحصیل اشتغال دارند.
۱۹۵۵/۳۰۷۵

خبر جدید  9 دی مظهر بلوغ سیاسی و وقت شناسی ملت ایران است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد