18:36:14 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چاپ ۱۵ عنوان کتاب با محوریت کنگره شهدا در استان مرکزی
مسئول کمیته تدوین و انتشار کنگره شهدای استان مرکزی از چاپ ۱۵ عنوان کتاب با محوریت کنگره شهدا در استان مرکزی خبر داد.
چاپ ۱۵ عنوان کتاب با محوریت کنگره شهدا در استان مرکزی

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، رضا مرادی ظهر امروز در جلسه کمیته تدوین و انتشار ستاد کنگره نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با اشاره به چاپ ۱۵ عنوان کتاب با محوریت کنگره شهدا استان مرکزی اظهار داشت: اکنون ۹۰ عنوان کتاب در دست تدوین و انتشار است که در مراحل مختلف کارشناسی، بررسی، ویراستاری و مورد چاپ قرار میگیرند البته با ارائه محتواهای جدید تعداد این ۹۰ عنوان کتاب افزایش مییابد.

وی افزود: با توجه به تقسیمات این تعداد عنوان کتاب در سه لایه که در مجموعههای سهگانه از جمله مجموعه ستارگان سرزمین آفتاب با محوریت شهدا، کتابهای حماسه روحالله با محوریت عملیات و حماسه زینبیون با محوریت نقش زنان در دفاع مقدس ارائه میشود.

مسئول کمیته تدوین و انتشار کنگره شهدای استان مرکزی ادامه داد: از تعداد ۹۰ عنوان کتاب که در دست تدوین است بر روی ۱۵ عنوان کتاب اقدامات نخست از جمله مهندسی کتاب انجام میشود تا کتاب در الگو مورد نظر قرار گرفته و برای قرار گرفتن مطالب در قالب صحیح با محقق و نویسنده مشورتهای لازمدر زمینه محتوا انجام میشود.

خبر جدید  ۲۶ دستگاه‌ برتر استان مرکزی در حوزه حمایت از مصرف کنندگان معرفی شدند

اقدامات برای برگزاری کنگره شهدا در استان البرز در حال بررسی است

برگزاری کنگره شهدا یادآور فداکاریها و از جان گذشتگی شهیدان است

مرادی خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۵ عنوان کتاب کارشناسی شده و در اختیار محقق قرار گرفته تا با بررسیهای لازم انتقادات و پیشنهاداتی که به کتاب وارد است دوباره بررسی شده و در صورت نیاز در متن و قالب تغییرات لازم انجام شود.

وی بیان کرد: اکنون ۱۵ عنوان کتاب چاپ شده و ۱۵ عنوان کتاب دیگر هم در مرحله چاپ است که با گرفتن تاییدات نهایی و شناسنامه، موخره، مقدمه و طراحی جلد به چاپ میرسد، ۲۰ عنوان کتاب هم از مراحل نخست عبور کرده و اکنون توسط کارشناسان به تناسب موضوع بررسی میشوند و پس از نظرات کارشناسان کتاب دوباره برمیگردد.

خبر جدید  ۷۵۱ واحد صنفی متخلف در استان مرکزی پلمب شد

استفاده از ظرفیت سمنها در کنگره شهدای استان مرکزی

در این جلسه مسئول برگزاری همایش تشکلهای مردمنهاد هم با اشاره به دعوت سمنهای فعال استان مرکزی در این همایشگفت: به سبب ارتباط مستقیم سازمانهای مردمنهاد با عامه مردم هدف از برگزاری چنین همایش استفاده از ظرفیت سازمانهای مردمنهاد است که باید در این زمینه مورد توجه بیشتری قرار گیرد و هدف دیگر هم استفاده از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد در ارتباط با خانواده شهدا و اهدا هدایا به آنها که از جمله اقدامات قبل از کنگره است.

محمدتقی امینی افزود: تلاش میکنیم تا با برقراری ارتباط بیشتر با سازمانهای مردمنهاد بتوانیم اهداف و راهبرد کنگره شهدا را در زمینه توجیه مردم و سمنها داشته باشیم و از جمله اهداف مهم دیگر همکاری بیشتر اعضای ستاد کنگره و عوامل مرتبط با اعضای سمنها است.

خبر جدید  مشکلات جوانان استان مرکزی شناسایی و برطرف شود

وی بیان کرد: این همایش تخصصی و در دو قسمت به صورت کارگاهی و کارگروهی برگزار میشود و یک قسمت هم توجیهی توسط فرماندهی سپاه روحالله استان مرکزی انجام میشود.

مسئول برگزاری همایش تشکلهای مردمنهاد ادامه داد: با توجه به اینکه سمنهای دعوت شده در این همایش از جمله سمنهای فعال در استان هستند و هیئت مدیره تقریبا ۳۰۰ سمن که در زمینه موضوعات فرهنگی فعالیت میکنند به این همایش دعوت میشوند، برای برگزاری این همایش جلسات مختلف و هماهنگی با خانه سمن استان و اداره کل تبلیغات اسلامی انجامشده است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد