11:34:30 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیگیری توزیع ۱۸۰۰ تن میوه شب عید در استان مرکزی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: به منظور توزیع میوه شب عید کمیته راهبردی این استان به دبیری جهاد کشاورزی شکل گرفته که در این رابطه با همکاری و هماهنگی جهاد کشاورزی باید هزار و ۲۰۰ تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب با نرخ مصوب دولتی توزیع شود.
پیگیری توزیع ۱۸۰۰ تن میوه شب عید در استان مرکزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: به منظور توزیع میوه شب عید کمیته راهبردی این استان به دبیری جهاد کشاورزی شکل گرفته که در این رابطه با همکاری و هماهنگی جهاد کشاورزی باید هزار و ۲۰۰ تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب با نرخ مصوب دولتی توزیع شود. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سعید فرخی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی افزود: با توجه به اینکه قیمت مرغ در روزهای گذشته بیشتر از قیمت مصوب بازار شده است، در نتیجه قیمت این کالا ۹هزار و ۸۰۰ ریال مصوب شده و فروش بیش از این ممنوع است. وی ادامه داد: با توجه به مشکلات و اعتراضات در خصوص توزیع لاستیک برای کامیون‌داران، نتیجه تلاش‌ها و اقدامات زیادی در راستای رفع مشکل صورت گرفته که امیدواریم خبرهای خوبی در این خصوص به گوش برسد. محمدرضا حاجی‌پور رییس صنعت، معدن استان مرکزی نیز در حاشیه این جلسه در خصوص قیمت‌ها در سطح بازار ونظارت در حوزه‌های اصناف، اظهار کرد: با توجه به ضرورت رعایت قیمت‌های مصوب ستاد تنظیم بازار کشور و مجموعه ستاد تنظیم بازار استان، تصمیمات خوبی در خصوص مرغ و شیر اتخاذ کردند چراکه این دو کالا از اقلامی هستند که تامین آنها از دغدغه‌های بزرگ مردم است.
وی افزود: در این راستا به مجموعه جهاد کشاورزی استان مرکزی تا دو روز آینده مهلت داده شد تا هماهنگی میان مجموعه مرغداران و دامداران صورت دهد تا بتوانند قیمت‌های مصوب را رعایت کنند، بعد از آن نیز در روز سه شنبه مباحث مربوط به تعزیرات و پیگیری قیمت‌های مصوب از طریق سازمان صمت انجام خواهد شد. رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: از دیگر مباحث مطرح شده موضوع ذخیره سازی کالاهای اساسی در مجموع استان است که خوشبختانه دخیره کافی در انبارهای استان وجود دارد. حاجی‌پور با اشاره به اینکه تامین لاستیک یکی از دغدغه‌های رانندگان است، گفت: در این رابطه هماهنگی‌هایی با مجموعه وزارت صنعت در خصوص افزایش سهمیه برای کامیون‌داران مطرح شده بود که در این جلسه مصوب شد افزایش سهمیه برای مجموعه استان ایجاد شود تا بتوانیم شاهد کاهش نارضایتی‌ها و اعتراضات کامیون‌داران در سطح استان باشیم. وی اضافه کرد: موضوع دیگر تشکیل کمیته راهبردی استانی برای تامین میوه شب عید است که در این راستا قرار بر این شد که تعاون روستایی بر اساس مصوبه و تاکید وزیر جهاد کشاورزی پیگیری این موضوع را انجام دهد تا شاهد توزیع میوه و کالای اساسی در پایان سال جاری باشیم.
انتهای پیام
منبع :: http://markazi.isna.ir

خبر جدید  لزوم توجه جدی مردم به صرفه‌جویی آب و برق/امسال سطح سفره‌های آب زیرزمینی دشت ساوه و زرندیه کاهش نخواهند داشت
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد