3:10:59 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیگیری تبعات ناشی از قصور مدیران دستگاه ها در امور ضروری است
ساوه- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمرکزی گفت: پیگیری تبعات ناشی از قصور مدیران دستگاه ها در امور به منظور عدم تکرار اشتباهات، ضروری است و مدیران باید درمورد عملکرد خود پاسخگو باشند.
پیگیری تبعات ناشی از قصور مدیران دستگاه ها در امور ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان ساوه اظهار داشت: سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید نام گذاری شده است که همه ما از منظر شرعی و قانونی موظف هستیم در این راستا گام برداریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: مدیران و مسئولان دستگاه‌ها بایستی برای تحقق این مهم در سال جاری برنامه اصولی و اجرایی داشته باشند و مردم نیز از آنها چنین انتظاری دارند.

اکرمی بیان کرد: امسال باید برنامه ریزی و اقدامات ما متفاوت از سال گذشته باشد و در عملکرد، ارتقا یابیم. بنابراین لازم است که مدیران در اسرع وقت، برنامه عملی خود را برای سال رونق تولید و تحقق منویات رهبری در این زمینه، ارائه دهند.

خبر جدید  ۱۲ پروژه ورزشی در استان مرکزی به مرحله بهره برداری رسید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان ساخت: جامعه از ما انتظار دارد که از منافع آن در برابر زیاده خواهی‌های آمریکا و دشمنان کشور صیانت کنیم و برنامه ریزی های عملیاتی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: لازم است که مدیران در هر عرصه‌ای نسبت به حوزه مسئولیت خود شناخت درست و کافی داشته باشند و ظرفیت‌های موجود را بشناسند و برای ایجاد ظرفیت‌های جدید اقتصادی و… برنامه ریزی و راهکار ارائه کنند و این ملاک ارزیابی عملکرد مدیران در استان خواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: لازم است که مدیران در استان، ارتباط گسترده و وسیع با مردم داشته و نسبت به مطالبات جامعه آگاه بوده و اینگونه نباشد که در دفتر خود بنشینند و منتظر مراجعه مردم باشند.

خبر جدید  ازدواج در استان مرکزی ۷.۲درصد کاهش یافت/ کاهش ۱۱درصدی آمار موالید

اکرمی اضافه کرد: همچنین اختیارات اجرایی مدیران شهرستانی بایستی افزایش یابد و از سوی دیگر مدیران تمام وقت به صورت هدفدار برنامه‌های سازمان را دنبال کنند. مدیری که تنها در ساعت اداری به کارهای سازمان خود بپردازد، به درد جمهوری اسلامی نمی‌خورد و رخوت و سستی نباید در قاموس مدیران کشور بگنجد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ابراز داشت: سال ۹۸ سال انتخابات است و همه مدیران در استان باید در برگزاری قانونی انتخابات تلاش کنند و همت خود را برای حضور حداکثری مردم به کار گیرند.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به سیلاب اخیر بیان کرد: باید یک ارزیابی فنی و علمی در ارتباط با اینگونه حوادث در استان انجام پذیرد تا بتوان اقدامات اثرگذار به انجام رساند. چنانچه در ساخت و سازها در حریم رودخانه فرد یا افرادی مقصر بوده اند، باید پیگیری و با آنها برخورد شود، چراکه تا زمانی که اشتباهات گذشته را تکرار می‌کنیم، نتیجه‌ای جز خسارت حاصل نمی‌شود.

خبر جدید  سانحه جاده ای در محور قدیم ساوه - تهران یک کشته برجای گذاشت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اضافه کرد: وقتی عده‌ای به خاطر تصمیم غیرفنی و غیرمسئولانه یک مدیر، دچار مشکل شده اند، آن مدیر باید در برابر آثار ناشی از عملکرد خود پاسخگو باشد.

کد خبر ۴۵۹۹۱۸۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد