20:25:27 - چهارشنبه 5 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش‌بینی تسهیلات ۸۰ میلیاردی برای ایجاد شهرک پرورش ماهی در خنداب
استاندار مرکزی گفت: تأمین ۸۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از منابع ملی برای ایجاد شهرک پرورش ماهیان زینتی در خنداب پیش‌بینی شده است.
پیش‌بینی تسهیلات ۸۰ میلیاردی برای ایجاد شهرک پرورش ماهی در خنداب

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری مرکزی، سید علی آقازادهدر نشست ستاد راهبری و مديريت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی و شهرستان خندابگفت: تمرکز و برنامهریزی برای سرمایهگذاری در شهرستان خنداب وظیفه مهم دستگاههای اجرایی ذیربط در سال جاری است.

وی اظهار کرد: سهمیه ویژهای از اعتبارات و تسهیلات بانکی باید برای شهرستانهای کمتر توسعه یافته نظیر خنداب و کمیجان تخصیص یابد.

خبر جدید  برگزاری مسابقات قرآن، مفاهیم و نهج‌البلاغه در استان مرکزی

استاندار مرکزی با تأکید بر اینکه سازمان انرژی اتمی با تأمین تجهیزات پزشکی برای توسعه بیمارستان خنداب مشارکت فعال دارد، اضافه کرد: دستگاههای دیالیز و اتاق عمل برای این مجموعه درمانی با همکاری افراد خیّر تهیه شده است.

آقازاده عنوان کرد: با ساخت و تکمیل این مجموعه درمانی گامهای بلندی در راستای محرومیتزدایی و توسعهیافتگی شهرستان خنداب ایجاد خواهد شد.

خبر جدید  سهمیه استان مرکزی در سوادآموزی بیش از 100 درصد محقق شده است

وی توضیح داد: تأمین ۸۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از منابع ملی برای ایجاد شهرک پرورش ماهیان زینتی در خنداب پیشبینی شده است.

استاندار مرکزی یادآور شد: مرمت ساختمان تاریخی و تبدیل گرمابه به رستوران سنتی از دیگر مصوبات نشست اقتصاد مقاومتی در خنداب است.

آقازاده متذکر شد: استخر خنداب به علت کمبود اعتبار به مرحله بهرهبرداری نرسیدهکه در توافق سازمان نوسازی مدارس برای راهاندازی این استخر ۱۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی استان مرکزی و به همین میزان از سازمان نوسازی مدارس تأمین میشود.

خبر جدید  ارتقاء شاخص های فرهنگی با نهضت سواد آموزی

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: پیش‌بینی تسهیلات ۸۰ میلیاردی برای ایجاد شهرک پرورش ماهی در خنداب

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد