۱۸:۱۱:۰۶ - یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیشگیری اجتماع‌محور از آسیب‌های اجتماعی در محیط‌های دانشگاهی
کارگاه «پیشگیری اجتماع‌محور از آسیب‌های اجتماعی در محیط‌های دانشگاهی» با هدف آشنایی و آموزش دانشگاهیان با رویکرد پیشگیری اجتماع‌محور برگزار شد.
پیشگیری اجتماع‌محور از آسیب‌های اجتماعی در محیط‌های دانشگاهی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اراک، صبح امروز به همت مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک کارگاه «پیشگیری اجتماعمحور از آسیبهای اجتماعی در محیطهای دانشگاهی» با هدف آشنایی و آموزش دانشگاهیان با رویکرد پیشگیری اجتماعمحور در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

در این کارگاه که با حضور جمعی از استادان و کارکنان دانشگاه برگزار شد، مبانی و کلیات آشنایی با مواد روانگردان، اعتیاد، وابستگی، تغییرات فیزیولوژیکی مغز در اعتیاد،علائم هشداردهنده و بلندمدت سوءمصرف مواد تشریح و اصول و مراحل طراحی برنامه با رویکرد اجتماعمحور به عنوان رویکردی موفق در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در جامعه و دانشگاههای مختلف دنیا به مخاطبان آموزش داده شد.

در این کارگاه، رضا ترابی کارشناس پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی استان مرکزی با بیان اینکه افزایش مصرف گل در بین نوجوانان در دنیا و ایرانبهعنوان یکی از معضلات مهم جامعه آینده جامعه بشری و ایران را تهدید میکندبه معرفی ماده گل، علائم مصرف و اثرات مخرب آن پرداخت.

به گزارش آنا، در این کارگاه تعدادی بروشور و بسته آموزشی در زمینه ماده مخدر گل بین مخاطبان توزیع شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد