۱۹:۳۲:۳۶ - پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیشرفت های عرصه دفاعی کشور ثمره کار جهادی در این بخش است
اراک- مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در امور صنعتی گفت: پیشرفت های عرصه دفاعی کشور به سبب کار جهادی در این بخش و اتکا به خود، به دست آمده است.
پیشرفت های عرصه دفاعی کشور ثمره کار جهادی در این بخش است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عزیزی دلشاد روز پنجشنبه در همایش تبیین فرهنگ شهادت و مدیریت جهادی در اراک اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی کشورمان از تجهیزات نظامی و دفاعی کمی برخوردار بود، اما با تمام توان در برابر دشمنی که تمام تجهیزات را داشت ایستادیم و توانستیم با اقتدار از میهن اسلامی دفاع کنیم و دشمن را به عقب برانیم.

مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در امور صنعتی افزود: طی دوران پربرکت انقلاب اسلامی و در ۴۰ ساله اخیر، کشور به دستاوردهای بسیار در حوزه نظامی و دفاعی دست یافته و توانسته‌ایم در این زمینه خوداتکا باشیم.

وی بیان کرد: امروز نیز روند رو به رشد اقتدار دفاعی کشور اسلامی ایران همچنان ادامه دارد و با تمام توان تلاش داریم تا به خودکفایی بیشتر در این حوزه دست یابیم.

عزیزی دلشاد خاطرنشان ساخت: در دهه سوم انقلاب اسلامی کشورمان توانست به دانش تولید پهپاد دست یابد و امروز در این عرصه شاهد توانمندی کشور هستیم به طوری که امروز پهپادهای ساخت داخل، پرشتاب و با دقت بسیار بالا تحرکات دشمن را رصد می‌کنند و تحت نظر دارند.

مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در امور صنعتی تصریح کرد: تنها پهپاد شاهد ۱۲۹ ایران تاکنون بیش از ۱۲ هزار ساعت عملیات برای رصد حرکات دشمن در نقاط مورد نظر صورت داده است. همچنین امروز در کشور به دانش طراحی موشک دست یافته‌ایم که این حاکی از رشد چشمگیر جمهوری اسلامی ایران در این حوزه است.

وی عنوان کرد: همچنین در دیگر حوزه‌ها نیز، بخش دفاعی و نیروهای مسلح کشور عملکرد خوبی را طی دوران انقلاب اسلامی به انجام رسانده که از جمله آن می‌توان به ساخت حدود نیمی از مسیرهای بزرگراهی کشور از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز اشاره کرد.

مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در امور صنعتی اضافه کرد: همه این دستاوردها در شرایطی به وجود آمده که در ارتباط با دستاوردهای مذکور همچون پهپاد و… هیچ‌گونه نمونه‌ای در کشور وجود نداشت و در حقیقت در حوزه دفاعی، جمهوری اسلامی ایران توانسته یک مدیریت جهادی و متکی بر توان داخلی را به منصه ظهور برساند.

کد خبر ۴۵۶۱۸۳۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد