20:46:29 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پلیس با آمادگی کامل به استقبال نوروز می‌رود
در جلسه کارگروه اشتغال استان مقرر شد برای سال آینده بیش از ۳هزار فرصت شغلی جدید در استان مرکزی ایجاد شود.
پلیس با آمادگی کامل به استقبال نوروز می‌رود

پلیس با آمادگی کامل به استقبال نوروز میرودبه گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ فرمانده انتظامی استان در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه پلیس با آمادگی کامل به استقبال نوروز میرود گفت: در حوزه پلیس پیشگیری در استان و در بازه زمانی ۱۱ماه و ۲۲روز اخیر تعداد ۱۵هزار و ۶۸۹ فقره سرقت اتفاق افتاده و در حوزه کشف نیز ۹هزار و ۸۳۹فقره کشفیات داشتیم که ۶۳ درصد از سرقتها منجر به کشف شدهاند.
وی گفت: در شهرستانها به ترتیب وقوع سرقت در شهرستانهای اراک، ساوه؛ خمین، شازند، زرندیه، دلیجان، خنداب، محلات، کمیجان، تفرش و آشتیان سرقت اتفاق افتاده که آشتیان کمترین میزان وقوع سرقت و اراک بیشترین وقوع را داشته است.
فرمانده انتظامی استان همچنین در خصوص احکام قضایی گفت: ۲۴هزار و ۲۳۹مورد اجرای حکم قضایی در مدت زمان ذکر شده انجام گرفته و ۲۰۳هزار و ۲۸۸فقره اوراق قضایی به ما ارجاع و به طرفین دعاوی ابلاغ کردهایم،۹هزار و ۸۹۳فقره اجرای دستور قضایی در موضوعات مختلف داشتیم و ۱۴هزار و ۱۴۰حکم جلب به نیروی انتظامی رسیده که ۱۲هزار و ۵۲۱مورد منتهی به جلب افراد شده است.
سردار عزیزی بیان کرد: ۲هزار و ۴۵۸مورد خدمات قضایی ارائه و ۱۱هزار و ۹۸۰نفر بدرقه متهم و ۳هزار و ۴۶نفر نیز زندانی بدرقه شده است.
وی در خصوص نزاع و درگیری دسته جمعی بیان کرد: امسال ۹۲فقره نزاع دسته جمعی حادث شده که نسبت به سال گذشته ۳۳درصد کاهش داشتیم و ۱۰هزار و ۸۰۱فقره نزاع فردی اتفاق افتاده که نسبت به سال گدشته یک درصد کاهش وقوع داشته است.
فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در حوزه مواد مخدر تا امروز ۶هزار و ۳۴۵کیلوگرم مواد مخدر کشف شده که ۱۱درصد کاهش کشف نسبت به سال گذشته رخ داده است،۱۶هزار و ۶۵۸نفر دستگیرس معتاد و خرده فروش دستگیر شده که نسبت به سال قبل ۱۹درصد دستگیریها افزایش داشته است و همچنین تا به امروز ۳۱۴نفر قاچاقچی نیز دستگیر و ۲۷باند قاچاق مواد مخدر نیز متلاشی شده است.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  کسب دو رتبه برتر ره آورد فرهنگیان استان مرکزی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد