16:12:52 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه گازرسانی روستایی طریز آباد تفرش به بهره برداری رسید
به گزارش خبرنگار مهر، مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی روز دوشنبه در آیین افتتاح طرح گازرسانی به روستایی طریز آباد از توابع شهرستان تفرش گفت: این پروژه گازرسانی با هزینه ای بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۳۹۴ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز استان مرکزی اجرا شده است. جواد مهندس اظهار داشت: برای […]
پروژه گازرسانی روستایی طریز آباد تفرش به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی روز دوشنبه در آیین افتتاح طرح گازرسانی به روستایی طریز آباد از توابع شهرستان تفرش گفت: این پروژه گازرسانی با هزینه ای بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۳۹۴ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز استان مرکزی اجرا شده است.

جواد مهندس اظهار داشت: برای گازرسانی به روستای فوق هفت هزار و ۷۰۰ متر شبکه وخط تغذیه گاز از نوع پلی اتیلن و فولادی اجرا و یک ایستگاه تقلیل فشار تی.بی.اس به ظرفیت دو هزار و ۵۰۰ مترمکعب نصب شده است.

وی افزود: با نصب بیش از ۴۰ عدد علمک گاز بیش از ۴۰ خانوار ساکن در این روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند که جایگزینی این سوخت پاک به جای دیگر سوخت ها سالانه ۸۰ هزار لیتر در مصرف فرآوردهای نفتی صرفه جویی به همراه خواهد شد.

براساس این گزارش در مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستای طریزآباد، سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی نیز گفت: دولت تلاش دارد تا تمام روستاهای کشور، از نعمت گازطبیعی برخوردار شوند.

وی بیان داشت: امیدواریم فراهم سازی زیرساخت در روستاها ازجمله گازرسانی، موجب رونق و اشتغال و در نهایت بازگشت روستاییان از شهرها گردد تا زمینه توسعه اقتصادی در این مناطق مهیا شود.

تبليغات
بانک پاسارگاد