3:22:04 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت ۲۰هزار میلیارد تسهیلات ازدواج در سال آینده به جوانان
به پاس خدمات فراوان پروین اعتصامی در زمینه شعر معاصر ایران و سبک شعر مناظره‌ای، روز ۲۵ اسفندماه روز بزرگداشت این شاعر نامگذاری شد.
پرداخت ۲۰هزار میلیارد تسهیلات ازدواج در سال آینده به جوانان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مسعود سلطانی فر در نشستی صمیمانه با جامعه ورزشی استان مرکزی در شهر خمین با اشاره بهپرداخت ۲۰ هزار میلیارد تسهیلات ازدواج در سال آینده به جوانان اهمیت حوزه جوانان گفت: میزان تسهیلات قرضالحسنه ازدواج پرداختشده در سال۹۳ دومیلیارد و نهصد میلیون تومان بوده که این میزان در سال۹۶ به ۱۲هزار میلیارد تومان رسید و پیشبینی میکنیم که در سال۹۸ به ۲۰الی۲۵ هزار میلیارد تومان برسد.
وی با تشریح شرایط خاص کشور گفت: زمانی جنگ تحمیلی ۸ساله را داشتیم که با دلاوری و جانفشانی ملت این دوره به طلاییترین دوران تاریخ انقلاب تبدیل شد.
سلطانی فر افزود: مطمئناً امروز نیز این جنگ ناخواسته و ناعادلانه اقتصادی با وحدت و همگرایی و غرور و سرافرازی ملت به دوران طلایی تبدیل می شود.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص افتخار به گذشته و امید به آینده تصریح کرد: بیانیه گام دوم، که نقشه راه آینده کشور با محوریت جوانان است را مورد تأکید قرار میدهیم همه باید بر آن تمرکز داشته و به آن اهمیت دهند.
سلطانی فر با اشاره به قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: در فدراسیونهای ورزشی با اجرای قانون منع بهکارگیری بازنشستگان انتخاباتهای برگزار شد که افراد انتخابی از افراد نخبه و تحصیل کرده ورزشی زیر چهل سال بودند.
وی افزود: با تفاهمنامه مشترک استانداری مرکزی و وزارت ورزش و جوانان در دو سال آینده ۱۰۰زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در استان مرکزی به ویژه در روستاهای بزرگ و مناطق محروم احداث می شود.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  برنامه محوری برای شکوفایی ظرفیت های اقتصادی ساوه
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد