13:00:04 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت مطالبات قطعه سازان خودرو تا پایان سال
۸۰ نفر از خواهران بسیج طلاب حوزه های علمیه استان مرکزی در قالب کاروان راهیان نوربه مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
پرداخت مطالبات قطعه سازان خودرو تا پایان سال

پرداخت مطالبات قطعه سازان خودرو تا پایان سال

به گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت مطالبات قطعه سازان خودرو آغاز شده و تاکنون ۲۵میلیارد و ۸۰۰میلیون ریال از این اعتبار به قطعه سازان پرداخت شده و مبلغ اختصاص یافته تا پایان سال جاری پرداخت میشود.
مقدسی افزود:بیش از ۵۵۰هزار نفر در صنعت قطعه سازی کشور فعالیت دارند و این قشر در چند سال اخیر مطالبات زیادی از خودرو سازان دارند.

خبر جدید  افزایش صادرات کالا از محلات

وی گفت: بحث حمایت از خودروسازان در کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی مورد توجه بوده و با پیگیری این کمیسیون، فراکسیون حمایت از قطعه سازان، وزیر صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی مقرر شد تا ۴۰هزار میلیارد ریال از مطالبات قطعه سازان از طریق سیستم بانکی با بدهکار کردن خودرو سازان پرداخت شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی افزود: امید است با پرداخت این اعتبار و سایر مطالبات، قطعه سازان کشور روند توسعه و رونق خود را بازیابند.

خبر جدید  نشست مشترک مجمع نمایندگان استان با وزیر راه

مقدسی گفت: قیمت تمام شده خودروها وضعیت مناسبی ندارد و خودروسازان باید با افزایش تنوع کیفی و محصولات جدیدتر پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: تعادل بازار خودرو و کاهش قیمت منطقی و مبتنی بر شرایط حاکم، خواست مجلس شورای اسلامی است.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی افزود:برون سپاری تولید خودرو از سوی دولت حداکثر باید تا ۳آینده در محقق و بخش خصوصی با ورود پرقوت در این بخش، زمینه ساز توسعه صنعت خودرو شود.

خبر جدید  پرداخت تسهیلات بانک کشاورزی به طرح های اشتغال پایدار در استان

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲شهرستان دارای یک میلیون و ۴۰۰هزار نفر جمعیت است و این استان هفت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد