15:27:07 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت بیش از ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان صدقه توسط مردم استان مرکزی
گروه اجتماعی – معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: مردم استان مرکزی طی هشت‌ماهه سال جاری ۴ میلیارد و ۸۷۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به عنوان صدقه به نیازمندان کمک کردند.
پرداخت بیش از ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان صدقه توسط مردم استان مرکزی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از سایت خبری کمیته امداد، شاپور جلالی، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه مردم خیر و نیکوکار و مؤمن استان مرکزی همواره یار و یاور محرومان و نیازمندان هستند، گفت: مردم استان مرکزی طی هشت ماهه سال جاری ۴ میلیارد و ۸۷۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به عنوان صدقه به نیازمندان کمک کردند.
وی با اشاره به اینکه صدقات جمعآوریشده به منظور امور مسکن، درمان، جهیزیه، اشتغال و کمک معیشت خانوارهای تحت حمایت هزینه شده است، افزود: در استان مرکزی بیش از ۱۳۰ هزار صندوق در قالب صنادیق بزرگ و کوچک در سطح استان وجود دارد که مردم خیر و نیکوکار صدقات خود را واریز میکنند.
وی افزود: از این مبلغ سه میلیارد و ۶۶ میلیون تومان از طریق صنادیق کوچک و یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از طریق صنادیق بزرگ، معابر و اماکن جمعآوری شده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش به روشهای نوین برای اهدای صدقه اشاره کرد و گفت: مردم خیر میتوانند صدقات خود را با روشهایی از جمله ارسال عدد ۳ به ۳۰۰۰۳۳۳۳ سامانه نیکوکاری امداد، اپلیکیشن سنا، تلفن ملی نیکوکاری به شماره ۰۹۶۸۸۷۷ و یا با شماره گیری کد #۸۸۷۷* اهدا کنند.
جلالی با اشاره به استقبال خوب مردم از روشهای نوین گفت: این روشها مزایایی همچون جلوگیری از هدررفت پول ملی، قرارگرفتن در آن واحد در حساب، هزینهکرد پول متناسب با نیت خیر، کاهش هزینههای اتلاف وقت و نیروی انسانی را دارد.
وی در پایان گفت: مردم استان مرکزی در هشت ماهه سال جاری بیش از ۶۳ میلیون تومان از طریق روشهای نوین صدقات خود را به امداد اهداء کردند که این مبلغ نسبت به سال گذشته ۲۳۰ درصد رشد داشته است.
انتهای پیام
منبع :: http://markazi.iqna.ir

خبر جدید  حدیث‌نگاشت/ شهید کیست؟
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد