19:16:36 - شنبه 30 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پذیرش مسافران نوروزی در استان مرکزی ۱۴ درصد افزایش یافت
اراک – ایرنا – مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: پذیرش مسافران فرهنگی در ستاد اسکان این استان در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴ درصد رشد دارد.
پذیرش مسافران نوروزی در  استان مرکزی ۱۴ درصد افزایش یافت

به گزارش روز شنبه روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، « شهریار فولادوند» افزود: ۶۰۱ اتاق، در ۷۰ آموزشگاه در استان مرکزی در تعطیلات نوروز امسال برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده و علاوه بر آن هفت مرکز رفاهی (خانه معلم) در شهرهای اراک، محلات، دلیجان، خمین، تفرش و آشتیان میزبان مسافران هستند.
وی اظهار داشت: ۱۳۶ اتاق با خدمات ویژه ، ۳۷۴ کلاس اتاق نوع الف و ۹۱ کلاس از نوع ب جهت رفاه و آسایش مسافران نوروزی در این استان تجهیز شده اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: ۲۹۰ نفر از عوامل اجرایی وظیفه خدمت رسانی و راهنمایی مسافران را در طرح اسکان نوروزی آموزش و پرورش استان مرکزی بر عهده دارند.
فولادوند با اشاره به تغییرات آب و هوایی و شرایط نامساعد جوی هفته گذشته در استان مرکزی گفت: در ششمین روز از تعطیلات نوروزی امسال ظرفیت پذیرش مسافران فرهنگی در این استان به میزان ۶۰۰ نفر افزایش یافت.
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: بر همین اساس علاوه ظرفیت پیش بینی شده قبلی ۱۶۰ اتاق به منظور اقامت مسافران تجهیز شد که با تمهیدات در نظر گرفته شده در اختیار مسافران در شهرهای مختلف استان قرار گرفت.
فولادوند افزود: افزون بر ۴۳ هزار نفر روز در پایگاه های اسکان مسافران فرهنگی این استان تا هشتم فروردیم جاری اقامت داشته اند که این مهم معادل ۲۱ هزار و ۹۱۶ نفر در قالب ۶ هزار و ۸۹ خانوار است.
بیش از ۲ هزار مدرسه در استان مرکزی فعالیت می کنند.
۳۰۱۷/۶۰۱۳/

خبر جدید  استان مرکزی قهرمان دور رفت لیگ برتر هاکی کشور شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد