18:32:38 - دوشنبه 8 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پارک ترافیک در شهرستان‌های استان مرکزی ساخته می‌شود
استاندار مرکزی گفت: باتوجه به درخواست آموزش و پرورش استان برای ساخت مدرسه ترافیک در شهرستان‌های استان، هماهنگی و ابلاغیه لازم برای ساخت مدرسه ترافیک در شهرستان‌های استان را صادر می‌کنیم، فرمانداران موکلف به انجام این کار هستند.
پارک ترافیک در شهرستان‌های استان مرکزی ساخته می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به اهمیت بحث فرهنگ تعیلم و تربیت در جامعه اظهار داشت: باید بهرغم تمام مشکلات مالی و بودجهای، شورای آموزش و پرورش استان با تلاش صادقانه تصمیمات خوبی میگیرد.

وی افزود:با افزایش اقدامات مناسب و تلاش در حوزه تعلیم و تربیت شاهد نتایج بسیار خوب و مطلوبیهستیم برهمین اساس باید طرحها و پروژههایی که سبب رشد تعیم و تربیت میشوند را جدی بگیریم اما به سبب مسائل و مشکلات مالی و اعتباری محدودیت و مشکلاتی وجود دارد.

خبر جدید  محموله‌های قاچاق در استان مرکزی کشف و ضبط شد

استاندار مرکزی تصریح کرد: باید در نخستین جلسه سال ۹۸ تصمیماتی را اتخاذ کنیم تا در ادامه سال ۹۸ مسیری را طی کنیم که با وجود مشکلات بودجهای و اعتباری اقدامات خوبی را انجام دهیم.

آقازاده بیان کرد: شورای آموزشوپرورش به عنوان یک شورای فرادستی میتواند در موضوعات تصمیمگیری کند، باید از این ظرفیت قانونی شورا استفاده مطلوبی ببریم، در این راستا میتوانیم از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد، مردم و خیران هم استفاده کنیم.

خبر جدید  ۴۷ نماد نوروزی در استان مرکزی نصب می‌شود

وی با اشاره به نرخ گذر دانشآموزان استان مرکزی گفت: باید از ظرفیت بخشهای مختلف مثل فرمانداریها، دهیاریها و غیره در زمینه کاهش نرخ گذر دانشآموزان به ویژه دانشآموزان دختر استفاده کرد، باتوجه به اجتماعی بودن و اهمیت این مسئله میتوانیم از اعتبارات شورای اجتماعی استان، امور بانوان، ظرفیت شوراهای اسلامی هم در این زمینه استفاده کنیم.

استاندار مرکزی با اشاره درخواست آموزش و پرورش استان برای ساخت مدرسه ترافیک در شهرستانهای استان عنوان کرد: هماهنگی و ابلاغیه لازم برای ساخت مدرسه ترافیک در شهرستانهای استان را صادر میکنیم، فرمانداران موکلف به انجام این کار هستند.

خبر جدید  بیش از ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در استان مرکزی پرداخت شد

آقازاده خاطرنشان کرد: پارک ترافیک موجود در شهر اراک هم توسعه و گسترش پیدا کند تا از آن استفاده بیشتری شود، باتوجه به نقش موثر شورای آموزش و پرورش استان میتوانیم از ظرفیت شورا برای تحقق اهداف استفاده کنیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد