13:00:24 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزیر ورزش و جوانان در راه استان مرکزی
امروز ۲۲ اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز بزرگداشت شهداست.
وزیر ورزش و جوانان در راه استان مرکزی

وزیر ورزش و جوانان در راه استان مرکزیبه گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از افتتاح پروژه های عمرانی ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستانهای خمین و اراک خبر داد.
عابد حقدادی افزود: وزیر ورزش و جوانان صبح پنجشنبه ۲۵ اسفند ماه سال جاری به استان مرکزی جهت افتتاح پروژه های ورزشی شهر داودآباد اراک و شهرستان خمین سفر می کند.
وی گفت: سال جاری در استان مرکزی ۳پروژه عمرانی سالن روستای گوار، سالن بانوان خنداب و آکادمی خیر ساز تیر و کمان استان مرکزی، حدود ۴۰مکان ورزشی در استان تعمیرات اساسی انجام و ۲پروژه سالن ورزشی در روستاهای لیلان و جلماجرد خمین که توسط خیرین احداث و بهره برداری شد.
حقدادی ادامه داد: با حضور وزیر ورزش و جوانان سالن ورزشی و زمین چمن شهر داودآباد و سالن ۱۰۰۰نفر خمین که تالار مسابقات یادگار امام خمینی(ره) می باشد، افتتاح خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی تصریح کرد: دکتر سلطانی فر ابتدا به شهر داود آباد جهت افتتاح زمین چمن و سالن ورزشی این شهر خواهد رفت، سپس به شهرستان خمین و افتتاح سالن هزار نفره و تالار مسابقات این شهرستان، بازدید از بیت قدیمی امام راحل، دیدار و گفتگو با جامعه ورزش و جوانان در سالن جلسات بیت قدیمی امام خمینی(ره) خواهند کرد.
حقدادی اظهار داشت: سفر به شهرستان محلات و بازدید از سالن ورزشی این شهرستانپایان بخش سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان است.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  تشریح برنامه های حماسه 9 دی در خنداب
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد