18:23:31 - سه‌شنبه 2 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ خانه‌ای تاکنون آبگرفتگی شدید نداشته است/ تلف شدن صدها راس دام/ زیر آب رفتن قسمتی از جاده فراهان به اراک
ایلنا: استاندار مرکزی از تلف شدن ۱۰۰ها راس دام سبک بر اثر سیلاب در این منطقه خبر داد و تاکید کرد:
هیچ خانه‌ای تاکنون آبگرفتگی شدید نداشته است/ تلف شدن صدها راس دام/ زیر آب رفتن قسمتی از جاده فراهان به اراک

استاندار مرکزی از تلف شدن ۱۰۰ها راس دام سبک بر اثر سیلاب در این منطقه خبر داد و تاکید کرد:

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید علی آقازاده درباره وضعیت سیلاب دراستان مرکزی گفت: از ساعت ۱۱ شب گذشته باران در استان مرکزی قطع شدهاما سیلابها از بالادست هم به شهر اراک و شهرهای تابعه وارد شده است و هنوز هم این وضعیت ادامه دارد.

خبر جدید  قول سازمان خصوصی‌سازی در ارتباط با شرکت هپکو اراک محقق نشد

وی ادامه داد: همچنین تعدادی روستا در محاصره آب هستند اما با توجه به تمهیداتی که پیشبینی شده بود تاکنونمانع از ورود آب به منازل روستاییان در روستاهایی که سیلاب آنها را تهدید میکرد، شدهایم.

استاندار مرکزیبا بیان اینکه هیچ خانهای تاکنونآبگرفتگی شدید نداشته است، اظهار داشت: در شهر اراک نیز رودخانه این شهر از ساعت ۴روز گذشته طغیان کرده و ۱۰۰ مترمکعب در ثانیه آب از وسط شهر اراک عبور میکرد. چنانچه تمهیدات لازم پیشبینی نشده بود و عوامل امدادی و اعضای ستاد بحران حضور نداشتند وضعیت اضطراری پیدا میکردیم.

خبر جدید  بازرس کل استان مرکزی منصوب شد

آقازاده با بیان اینکه خسارت جانی نداشتیم، تصریحکرد: در حال حاضر تلاش برای ارتباط با روستاهایی است که ارتباطشان قطع شده است. همچنین به تعدادی از اماکن که محل نگهداری دام بود خسارت وارد شده و تخریب شده است و صدها راس دام سبک طی ۴۸ ساعت گذشته تلف شدند.

خبر جدید  8 مصدوم در تصادف رانندگی محور ساوه به سلفچکان

وی با بیان اینکه در حال جمعبندی خسارتها هستیم، خاطرنشانکرد: قسمتی از جاده فراهان به اراک زیر آب رفته که عوامل راهداری تلاش میکنند ظرف امروز و فردا این محدوده را نیز بازگشایی کنند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد