13:41:45 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیات مدیره گروه های نمایشی استان مرکزی انتخاب شدند
اراک – ایرنا – دومین دوره انتخابات هایت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان مرکزی روز چهارشنبه در محل فرهنگسرای آئینه اراک برگزار شد.
هیات مدیره گروه های نمایشی استان مرکزی انتخاب شدند

به گزارش ایرنا، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در این خصوص به ایرنا گفت: ۱۲ نفر از روسای هیات مدیره گروه های نمایشی استان برای اعضای انجمن و ۲ نفر نیز برای بازرس در این انتخابات شرکت کردند.
«مجید طبیب زاده» افزود: ۱۵۷ نفر از فعالان هنر نمایش استان مرکزی واجد شرایط حضور در این انتخابات بودند که در نهایت ۹۴ نفر در انتخابات شرکت کردند.
وی ادامه داد: «جواد روستایی» از گروه نمایشی بچه های مشرقی ساوه، «افق ایرجی» از گروه نمایشی کوچه اراک، «رضا یونس فرد» از گروه نمایشی اشک و لبخند اراک، «حجت رحیمی» از گروه نمایشی موج نو ساوه و «شهرام سلطانی» از گروه نمایشی طالب اراک با کسب بیشترین آرا به عنوان اعضای انجمن نمایش استان مرکزی معرفی شدند.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: «زهرا سادات بزارشی» از گروه نمایشی مسیحا نیز با کسب بیشترین آرا به عنوان بازرس انجمن نمایش استان مرکزی انتخاب شد.
طبیب زاده ادامه داد: هنرمندان بسیاری در بخش نمایش استان مرکزی فعالیت می کنند که بسیاری از آنان از پیشکسوتان صاحبان سبک در کشور محسوب می شوند و تا کنون بیش از۱۰۰ نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته اند و امسال نیز ۲۰ هنرمند نمایش دیگر برای بهره مندی از این امکان به دستگاه های مربوطه معرفی شده اند.
وی افزود: سالن ستارگان با ظرفیت ۸۰۰ نفر، آفتاب با ۳۰۰ نفر، فرهنگسرای آئینه با ظرفیت ۳۰۰ نفر و شهید آوینی با ظرفیت ۹۰ نفر در اراک، سالن پرفسور حسابی تفرش با ظرفیت ۳۰۹ نفر، کوثر خمین با ظرفیت ۲۸۰ نفر، سلمان ساوجی ساوه با ظرفیت ۴۰۹ نفر، سالن شازند با ۲۴۰ نفر آماده پذیرش گروه های نمایشی استان است.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: ۸۰ عنوان نمایش امسال در استان مرکزی و در ۴۱۴ نوبت به روی صحنه رفت که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.
۳۰ گروه نمایشی در استان مرکزی به ثبت رسیده است که از این تعداد ۱۱ گروه در اراک و مابقی در دیگر نقاط این استان فعالیت می کنند.
۳۰۱۷/۳۰۷۵

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  خروج فاضلاب خام کشتارگاه اراک به اراضی اطراف ممنوع شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد