12:57:41 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات با شرکت هسکو اراک
قرارداد همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات با شرکت هسکو اراک در زمینه‌های مختلف به امضا رسید.
همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات با شرکت هسکو اراک

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از محلات، بدون شک آموزشهای کوتاهمدت تخصصی مدیران، پرسنل و اپراتورهای تجهیزات سنگین مشغول در بخشهای مختلف وابسته به معادن و صنایع معدنی نه تنها هزینه نیستند؛ بلکه در شرایط کنونی یک سرمایهگذاری پرسود در کاهش هزینههای سرسامآور نگهداری و تعمیرات و خطرات مالی و جانی است.

با توجه به وجود بخش اعظم معادن و صنایع معدنی استان مرکزی در شهرستان محلات، وجود یک مرکز تخصصی آموزشی فعال از ضروریاتی است که دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات سعی کرده در راستای وظیفه خطیر ارتقای ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه به ایجاد آن بپردازد.

خبر جدید  اصلی‌ترین مؤلفه‌ توسعه‌ اقتصادی جمعیت جوان است

در این راستا پس از مذاکرات چندماهه با شرکت هسکو اراک، انجمن سنگ و اداره صنعت، معدن و تجارت محلات با حضور سعید پناهی مدیرعامل و تنی چند از مسئولان شرکت هسکو، رئیس انجمن سنگ این شهرستان در جمع مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی اسلامی واحد محلات قرارداد همکاری با این واحد دانشگاهی منعقد شد.

خبر جدید  دهه فجر یادآور بزرگ‌ترین انقلاب‌ قرن است

بر اساس این قرارداد امکان برگزاری تمام دورههای مدنظر انجمن معدنکاران، انجمن سنگ، سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکتهای خصوصی در زمینه مدیریت ریسک اپراتور و تعمیرات انواع تجهیزات سنگین معدنی در محل شهرستان محلات و با ارائه گواهینامههای معتبر از مراکز ذیصلاح فراهم شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  مراسم یادبود جان‌باختگان حادثه واژگونی اتوبوس در واحدهای دانشگاهی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد