15:05:09 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروی انتظامی استان مرکزی با نخبگان سایبری همکاری می‌کند
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: نیروی انتظامی با توان علمی خود در حوزه سایبر و امنیت را استارت آپ‌ها کمک می‌کند تا ایجاد اشتغال توسط نخبگان سایبری را داشته باشیم.
نیروی انتظامی استان مرکزی با نخبگان سایبری همکاری می‌کند

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار کیومرث عزیزی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه نخستین استارت آپ ویکند در حوزه امنیت در بستر فضای مجازی با اشاره به علل حمایت نیروی انتظامی از این استارت آپ اظهار داشت: با توجه به این که یکی از ثمرات این استارت آپ ایجاد اشتغال است، اعتقاد داریم یکی از موضوعاتی که سبب کاهش جرائم میشود ایجاد اشتغال است.

وی افزود: نیروی انتظامی با توان علمی خود در حوزه سایبر و امنیت را استارت آپها کمک میکند تا ایجاد اشتغال توسط نخبگان سایبری را داشته باشیم.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: راهبرد نیروی انتظامی پیشگیری از وقوع جرم است، با این کار در جامعه، اشتغال و نخبگان ایجاد ارتباط میشود خود نیز سبب ایجاد نشاط اجتماعی میشود، نشاط اجتماعی سبب کاهش انگیزه جرم نیز میشود.

خبر جدید  مرکزی| هدف از برگزاری یادواره شهدا تبیین سیره شهدا برای آحاد مردم است

عزیزی بیان کرد: در کشوری مثل کره جنونی وزارتخانه استارت آپ وجود دارد، آنها مشاغلی را ایجاد میکنند که هم زود بازهده هستند و هم زود به سودددهی میرسند.

وی عنوان کرد: یکی از استارت آپهای موفق در کشور دیجیکالا است که میتوان گفت چرخش مالی آن شاید بیشتر از چرخش مالی چندین بانک کشور است، حوزه امنیت و پلیس خود را به زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان نزدیک میکند.

خبر جدید  مرکزی| اهالی ساکن در حوزه رودخانه کرهرود حق مالکیت دارند

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: یکی از دغدغههای پلیس کاهش جرائم یا افزایش امنیت است، در این استارت آپ نخبگان میتوانند در هفت حوزه با پلیس مشارکت داشته باشند.

عزیزی ادامه داد: نخستین حوزه ایجاد سامانه مشارکت مردمی در اعلام وقوع و وقایع جرم به پلیس است تا فاکتورگیریها برای تسهیل در فاکتورگیری پلیس برای ارائه خدمات بهتر به مردم، دومین حوزه سامانه نظارت بر عملکرد پلیس است.

وی تصریح کرد: سومین حوزه سامانه مدیریت و بهنیهسازی ترافیک و تردد شهری، چهارمین حوزه سامانه دراختیار قرار دادن نزدیکترین راه برای ماموریتهای پلیس برای ارائه خدمات سریعتر و بهتر به مردم، پنجمین حوزه سامانه ارائه خدمات فیزیکی از اماکن است.

خبر جدید  ارتباط صنایع کوچک و متوسط استان مرکزی با شرکت‌های مدیریت صادرات افزایش می‌یابد

فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: طراحی و تولید محصولات فناوری برای ساخت و اجرای ایدههای ساخت لوازم مورد نیاز پلیس توسط این نخبگان ششمین حوزه این استارت آپ است، هفتمین حوزه هم سامانه تامین و حفاظت از اموال است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد