11:49:25 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیازمند استقامت در هدف و مسیر هستیم
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق گفت: یکی از خصوصیاتی که شهدا داشتند و ما امروز به آن نیاز داریم، استقامت در هدف و مسیر است.
نیازمند استقامت در هدف و مسیر هستیم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نراق،حجتالاسلام کمال نادری روز گذشته در مراسم بزرگداشت روز شهید در جوار مرقد شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراقباگرامیداشت یاد شهدا و امام راحل گفت: شهدا در آن راهی که قدم برداشتند، مردانه ایستادند و تا پای جان و آخرین نفس و قطره خون در مسیر اعتلای اسلام حرکت کردند و یک لحظه تزلزل و سستی در عقیده و هدفشان راه پیدا نکرد.

وی افزود: یکی از خصوصیاتی که شهدا داشتند و ما امروز به آن نیاز داریم، بحث استقامت در هدف و مسیر است؛ آیه شریفه قرآن میفرماید: «کسانی که گفتند پروردگار ما خداست و سپس استقامات ورزیدند، اینها کسانی هستند که فرشتگان خدا بر آنها نازل میشوند و به آنها بشارت میدهند و میگویند نترسید و محزون نباشید، بهشت جاودانی که در انتظار شماست منتظر آن بهشت باشید.»

خبر جدید  برگزاری کارگاه مراقبت از زخم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق ادامه داد: ایمان به هدف و استقامت در هدف یکی از خصوصیات هر مؤمنی است که این ویژگی بین شهدای ما خیلی پررنگ و مشهود بود؛امروزه با مشکلاتی که در زندگی شخصی و جامعه با آن روبهرو هستیم، این ویژگی را نداریم. همه مؤمن هستیم؛ اما پایبند به لوازم ایمان نیستیم، داشتن ویژگی استقامت و استواریشهدا،مشکلات است.

خبر جدید  نخستین کرسی ترویجی در دانشگاه آزاد اسلامی نراق برگزار می‌شود

نادری افزود: ایران،مقابل کل دنیاست و عزتی که ایران دارد، کشورهای همجوارمان ندارند. ترامپ میگوید ۷ تریلیون هزینه کردیم، اما میخواهیم برویم عراق، شبانه و چراغ خاموش باید برویم در حالی که مردم ایران در اربعین حسینی چند میلیون نفر با پای پیاده و روز روشن، شب و روز میروند و هیچ نگرانی ندارند. در جایی که داعش حضور دارد و تهدید میکند، رمز پیروزی ما در جنگ و انقلاب، استقامت و استواری شهدا بود.

خبر جدید  لزوم اجماع داخلی بین مسئولان در مسائل بین‌المللی

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد