3:19:30 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نگرانی برای تأمین دارو در استان مرکزی وجود ندارد
اراک- معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: برای ذخیره دارویی استان مرکزی تا نیمه سال آتی تدابیر لازم اندیشیده شده و برای مردم جای هیچ گونه نگرانی نیست.
نگرانی برای تأمین دارو در استان مرکزی وجود ندارد

به گزارش خبرنگار مهر، عباس علیمرادیان روز سه شنبه در نشست خبری سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: کشیک دانشگاه علوم پزشکی اراک آماده دریافت نمونه مواد غذایی با هدف جلوگیری از توزیع مواد غذایی ناسالم است.

وی افزود: نظارت بهداشتی بر مواد غذایی از ۱۵ اسفند آغاز و در چهار نوبت کاری این نظارت‌ها پیگیری می‌شود تا مواد غذایی مناسب و سالم در اختیار مردم قرار بگیرد.

خبر جدید  دارو در استان مرکزی به اندازه مورد نیاز وجود دارد

وی خاطرنشان کرد: خدمات دارویی در ایام تعطیلات نوروزی در داروخانه‌های شبانه روزی استان مرکزی ارائه می‌شود و برای شهرهای مانند شازند، آشتیان و… که فاقد داروخانه شبانه روزی هستند نیز تمهیداتی اندیشیده شده است.
علیمرادیان تصریح کرد: برای ذخیره دارویی استان، تا نیمه نخست سال جدید تدبیر لازم اندیشیده شده است و برای مردم جای هیچ گونه نگرانی در زمینه تأمین دارو در استان وجود نداشته باشد.

خبر جدید  سارقان سابقه دار خودرو در کمیجان دستگیر شدند

وی خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروزی نظارت بر عملکرد داروخانه‌ها و کارخانه‌های مواد غذایی شدت بیشتر پیدا می‌کند.

معاون دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی گفت: ۱۰۰ عطاری در اراک زیر نظر اتاق اصناف فعالیت دارند و قرار است از سال آینده عطارها زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی قرار بگیرند تا مسائل و نظارت بر آنها علمی و تخصصی دنبال شود. زیرا عطارها مجاز به فروش داروهای گیاهی و خشک هستند که این روند هم اکنون در عطارها اعمال نمی‌شود.

کد خبر ۴۵۶۰۴۵۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  دختران وزنه بردار کشور برای نخستین بار در مسابقات آسیایی حضور یافتند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد