11:27:35 - پنج‌شنبه 7 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقش مهم و اساسی جوانان دانشگاهی در عملیاتی‌سازی بیانیه «گام دوم» + فیلم
گروه استان‌ها- رئیس‌ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور بر ضرورت نقش مهم و اساسی جوانان دانشگاهی در عملیاتی‌سازی یانیه «گام دوم» تاکید کرد.
نقش مهم و اساسی جوانان دانشگاهی در عملیاتی‌سازی بیانیه «گام دوم» + فیلم

حجتالاسلام مصطفی رستمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم دراراک با اشاره به فرمان بیانیه گام دوم از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: مخاطب اصلی بیانیه گام دوم رهبری جوانان و مجموعه دانشگاه به عنوان محل حضور جوانان پر تلاش، نخبه و آیندهساز کشورمان است.

وی افزود: مجموعه دستگاههای آموزش عالی خود را مخاطب نخست این بیانیه میبینند و حرکت برای توجه به این بیانیه، فهم درست، تبیین آن و عمل به توصیههای هفتگانه مقام معظم رهبری در این بیانیه از مجموعه جوانان و مطالبه کردند در دانشگاهها در حال انجام است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها ادامه داد: در راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری شاهد بیانیه سه هزار استاد دانشگاه و اعلام آمادگی آنها هستیم، تحرکات در تشکلهای دانشجویی از مجموعهی مراکز اندیشهای و مدیریتی دانشگاهها در حال برنامهریزی و طراحی زمینههای تحقق این بیانیه است.

خبر جدید  بیش از ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در استان مرکزی پرداخت شد

رستمی تصریح کرد: این بیانیه به نوعی همان گونه که مقام معظم رهبری نام آن را گام دوم گذاشتند گام محکمتر برای چهل ساله دوم انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیتهای درست و بدون تکرار تجربههای کمتر موفق است که از این جهت بیانیه را به عنوان مانیفست و و تغییر مسیر اصلی میبینیم که پیشرفتهای عالی نظام اسلامی و کشور عزتمند اسلامی فراهم میکند.

خبر جدید  طلب ۲۵۰ میلیارد ریالی آبفای استان مرکزی از مشترکان؛ بخش خانگی بدهکار عمده آبفای مرکزی است

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد