1:18:31 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظام اسلامی کامل‌تر از دیگر کشور‌های اسلامی در ایران پیاده شده است
امام جمعه ساوه گفت: در ایران، نظام اسلامی بیشتر و کامل‌تر از دیگر کشور‌های اسلامی پیاده شده و با مداومت انقلاب اسلامی به پیشرفت واقعی دست خواهیم یافت.
نظام اسلامی کامل‌تر از دیگر کشور‌های اسلامی در ایران پیاده شده است

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی، امام جمعه ساوه در دیدار با مسئولان و اساتید دانشگاه آزاد ساوه به نقش مهم اساتید دانشگاه در راهبری مسیر درست احزاب در دانشگاهها اشاره کرد و گفت: غرب به صورت تک بعدی پیشرفت کرده و اخلاق را نادیده گرفته است و اسلام این نوع پیشرفت را درست نمیداند.
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه آنچه در غرب ایجاد شده، در واقع جاهلیت نوین است، افزود: در کشورهای غربی قانون مبتنی بر الهیات نیست و به همین دلیل مسائل اخلاقی نادیده گرفته شده است.
امام جمعه ساوه به مشکلاتی که جهان اسلام را از توسعه بازداشته اشاره کرد و گفت: اینکه ما عقب مانده خوانده میشویم، باید به اجرای اسلام در کشورهای اسلامی توجه کنیم که چقدر به اسلام واقعی عمل میشود.
وی با اشاره به اینکه در ایران نظام اسلامی بیشتر و کاملتر از دیگر کشورهای اسلامی پیاده شده است، افزود: با مداومت انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی انشاالله به پیشرفت واقعی دست پیدا خواهیم کرد.
جواد نیکوکار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نیز در ابتدای جلسه یاد شهید مفتح را گرامی داشت و گفت: تعالی و پیشرفت همهجانبه بدون ایجاد وحدت بین حوزه و دانشگاه میسر نیست. وی از علمای حوزههای علمیه دعوت کرد تا با برگزاری کرسیهای آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی منویات مقام معظم رهبری را عملی کنند.
منبع :: http://snn.ir

خبر جدید  استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی ساوه در صنعت برق مرکزی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد