3:55:04 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میزان هدررفت برق در شبکه توزیع ساوه ۶ درصد است
ساوه – ایرنا – مدیر توزیع برق ساوه گفت: میزان هدررفت برق در شبکه توزیع این شهرستان حدود ۶ درصد است.
میزان هدررفت برق در شبکه توزیع ساوه ۶ درصد است

«محمد مطهری» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: افزون بر ۱۰۹ هزار مشترک خانگی برق در شهرستان ساوه وجود دارد اما بیشترین میزان مصرف برق در بخش های صنعت و کشاورزی است.
وی ادامه داد: علاوه بر مشترکین خانگی،‌ یک هزار و ۵۳۰ مشترک مربوط به بخش کشاورزی و ۹۳۲ مشترک در بخش صنعتی ساوه وجود دارند اما در مجموع شمار مشترکان حوزه های مختلف این شهرستان فراتر از ۱۳۰ هزار انشعاب است.
مطهری بیان کرد: بر اساس قانون،‌ از ۲ سال پیش در راستای حفظ حقوق بیت المال نزدیک به ۵۰۰ انشعاب غیر دائم در شهرستان ساوه واگذار شد که نتیجه این اقدام مدیریت و کنترل بهینه بر مواردی از قبیل سرقت و انشعابات غیرمجاز بود.
وی همچنین میزان مطالبات این شرکت از مشترکان شهرستان ساوه در بخش های مختلف را ۴۰۸ میلیارد ریال اعلام کرد.
مدیر توزیع برق شهرستان ساوه در مورد بهره برداری از پست سیار برق ۶۳ کیلوولت در شهر صنعتی احمدآباد، گفت: شرکت برق منطقه ای عملیات ساخت این پست برق و سایر تعهدات خود را در این خصوص به انجام رسانده است.
به گفته این مسئول، کار ایجاد خروجی های این پست برق تا شبکه در حوزه اجرایی شرکت شهرک های صنعتی است و پیش بینی می شود تا ۲ ماه آینده به اتمام برسد.
شهرستان ساوه با ۲۸۵ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین کانون جمعیتی استان مرکزی پس از اراک است که به دلیل وجود شاخص صنعتی و فعالیت افزون بر ۵۵۰ واحد تولیدی از قطب های صنعتی کشور به شمار می رود.
۹۹۲۱/۶۵۳۹/۳۰۷۵

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  تیم فوتبال آلومینیوم اراک نود ارومیه را شکست داد
0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها: , , ,
تبليغات
بانک پاسارگاد