11:15:31 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میانگین کشوری پخش دیجیتال صدا و سیما ۹۱ درصد است
معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما گفت: پخش دیجیتال صدا و سیمای این استان با ۹۹ درصد ظرفیت پوشش از میانگین کشوری پیشی گرفته است.  به گزارش برنا از اراک ، رضا علیدادی ، در آیین بهره برداری از ۴۵ طرح فنی و عمرانی و پوشش ۹۹ درصدی صدا و سیمای استان مرکزی در […]
میانگین کشوری پخش دیجیتال صدا و سیما ۹۱ درصد است

معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما گفت: پخش دیجیتال صدا و سیمای این استان با ۹۹ درصد ظرفیت پوشش از میانگین کشوری پیشی گرفته است.

 به گزارش برنا از اراک ، رضا علیدادی ، در آیین بهره برداری از ۴۵ طرح فنی و عمرانی و پوشش ۹۹ درصدی صدا و سیمای استان مرکزی در اراک، افزود: میانگین کشوری پخش دیجیتال صدا و سیما ۹۱ درصد است.
وی ادامه داد: تنها ۵۰ ایستگاه صدا و سیمای استان مرکزی از پخش دیجیتال برخوردار نیست که در صورت تجهیز این ایستگاه ها از امکانات پخش دیجیتال، این استان در زمره مناطق پیشرو کشور در پوشش ۱۰۰ درصدی دیجیتال خواهد بود. 
معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما بیان کرد: همه امکانات صدا و سیمای جمهوری اسلامی در نقاط کشور از مدرنترین امکانات جهانی در بالاترین سطح کیفیت است که بیش از ۹۰ درصد آن ها در داخل تولید می شود. 
وی گفت: تنها دوربین های سازمان صداو سیما ساخت خارج است چون تولید دوربین به نوعی مقرون به صرفه نیست. 
علیدادی افزود: پیش از این سازمان صدا و سیما برای تهیه فرستنده های دیجیتال با چند کشور اروپایی وارد مذاکره شده اما آنها به دلیل تحریم حاضر به صادرات فرستنده های دیجیتال به ایران نشدند.
وی افزود: همین عامل باعث شد تا مهندسان و تکنیسن های کارآزموده داخلی در قالب پنج شرکت اقدام به تهیه فرستنده های دیجیتال کنند و امروز همه فرستنده های کم، متوسط و پرقدرت دیجیتالی در داخل کشور تولید می شود. 
معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما اظهار کرد: تجهیزات و عوامل صدا و سیما هم در مرکز و هم در استان ها در دمای منفی ۴۰ و مثبت ۵۰ درجه سانتیگراد قادر به فعالیت هستند که این مهم بخشی از دستاوردهای ارزشمند سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در تاریخ ۳۹ ساله انقلاب اسلامی است. 
وی افزود: ۹۰ شرکت داخلی به تولید تجهیزات صدا و سیما در نقاط مختلف کشور اشتغال دارند که این مهم علاوه بر خودکفایی در تجهیزات مورد نیاز صدا و سیما، اشتغال پایدار قابل توجهی را نیز به دنبال داشته است. 

خبر جدید  بهزیستی به طور مداوم بر فعالیت کمپ‌های ترک اعتیاد خمین نظارت کند

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد