19:44:22 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میانگین نرخ اعتیاد زنان استان مرکزی از نرم کشوری بالاتر است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: میانگین نرخ اعتیاد زنان در استان مرکزی متاسفانه از میانگین کشوری بالاتر بوده و تبعات آن هم بیشتر مورد توجه خانواده است.
میانگین نرخ اعتیاد زنان استان مرکزی از نرم کشوری بالاتر است

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، زهرا فرجی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با اشاره به مرکز اقامتی بهبودی زنان اظهار داشت: مرکز اقامتی بهبودی زنان استان مرکزی سالها است که با فراز و نشیب همراه است و همین امر مشکلات متعددی را به وجود اورده که نیازمند پیگیری و حل مشکلات موجود است.

وی افزود: مرکز قبلی هم به سبب عدم داشتن منابع لازم برای مدیریت در بازدیدها فاقد امکانات بود و به همین سبب تعطیل شد و به همین منظور لازم است که حمایتهای دولتی جذب شود.

خبر جدید  ‌‌۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در حوزه اقتصاد مقاومتی توسط سپاه استان مرکزی پرداخت شد‌‌

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی تصریح کرد: میانگین نرخ اعتیاد زنان در استان مرکزی متاسفانه از میانگین کشوری بالاتر بوده و تبعات آن هم بیشتر مورد توجه خانواده است.

فرجی بیان کرد: تنها یک مرکز بهبودی بانوان را در اراک داریم و مرکز ساوه هم به تازگی راه افتاده است بنابراین نیاز داریم تا در این زمینه اقدام و برنامه ریزی دقیق و جامعی از سوی مسئولان مربوط انجام پذیرد.

فعالیتهای اجتماعمحور و کارهای فرهنگی مورد توجه دستگاههای استان مرکزی مورد توجه باشد

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی هم در این جلسه با شاره به برنامه بهزیستی برای سال ۹۸ در حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت: تصمیم گرفتهایم که سال ۹۸ با هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر کار کارگاهی و اجتماعیمحور را در بحث پیشگیری در محلهها آغاز کنیم.

خبر جدید  رئیس قوه قضائیه: اصناف در عرصه‌های مختلف با حضور خود از نظام پشتیبانی کرده‌اند

زهرا امینی ادامه داد: انجام اقدامات آگاهسازی در محیطهای آموزشی را هم داشتیم، کمپین آگاهسازی پیشگیری از گل را داشتیم و این کمپین ظرف یک هفته با کمک فرمانداران اجرا شد و در بحثهای آگاهسازی در سراسر استان حتی در مجتمعهای روستایی کارهایی انجام شد.

وی عنوان کرد: دستگاهها تنها به کلاسهای آموزشی در این حوزه اکتفا نکنند و فعالیتهای اجتماعمحور و کارهای فرهنگی را هم باید در کنار آن داشته باشند.

خبر جدید  بیش از ۷۰۰هزار میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در کشور وجود دارد

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد