3:37:16 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهارت‌های زندگی نحوه رویارویی با چالش‌های زندگی را آموزش می‌دهد
کارشناس بهداشت روان مرکز بهداشت شهرستان دلیجان گفت: مهارت‌های زندگی ما را برای زندگی‌ بهتر کمک می‌‌کند تا با نیازها و چالش‌های زندگی روزمره بهتر کنار بیاییم.
مهارت‌های زندگی نحوه رویارویی با چالش‌های زندگی را آموزش می‌دهد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نراق، صبح امروز کارگاه کنترل خشم به مناسبت هفته جوان با همکاری گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و مرکز بهداشت شهرستان دلیجان و با حضور ۵۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر پرستاری در سالن شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق برگزار شد.

وحیده منصوری کارشناس بهداشت روان مرکز بهداشتدلیجان در این کارگاه آموزشی گفت: اصطلاح مهارتهای زندگی به مهارتهایی گفته میشودکهما را برای بهتر زندگیکردن کمک میکند تا با نیازها و چالشهای زندگی روزمره بهتر کنار بیاییم.

خبر جدید  وداع با پيكر شهيد مدافع حرم علی وفاصالحی در دانشگاه آزاد ساوه

کارشناس بهداشت روان مرکز بهداشت دلیجانافزود: مهارتهایزندگی به ما یاد میدهد که چگونه توانایی انجام رفتار سازگارانه و مثبت داشته باشیم بهگونهای که فرد بتواند با چالشها و ضروریات زندگی روزمره کنار بیاید.

منصوری افزود: مهارت کنترل خشم یکی از مهارتهای دوگانه زندگی است که از طرف سازمان بهداشت جهانی تدوین شده است.

وی گفت: خشم احساسی است که بهصورت جسمانی و هیجانی ابرازوواکنشطبیعی اورگانیسم نسبت به شرایطی است که فرد دچار ناکامی میشود.

خبر جدید  لزوم آموزش‌های مهارتی برای جلوگیری از بیکاری فارغ‌التحصیلان

کارشناس بهداشت روان مرکز بهداشت دلیجانبه بیان علائم خشم پرداختو گفت: علائم هشداردهنده بروز خشم، افزایش ضربان قلب، افزایش فشار خون، گشادشدن مردمک چشم، منقبضشدن عضلات، تغییر رنگ چهره، سرخشدن یا رنگپریدگی، داغشدن یا یخکردن و بیحسشدن برخی از قسمتهای بدن و تغییر تنفس است.

منصوری بیان کرد: یکی از کارهایی که برای کنترل خشم لازم است، شناختن موقعیتها و شرایطی است که احتمال دارد در آنها دچار خشم شویم.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی استعدادهای ورزشی را شکوفا کرده است

وی خاطرنشان کرد: ایجاد تغییر در محیط و ترک موقعیت و مقابله با افکار منفی، آرامسازی، حل مشکل و حل مسأله و ابراز خشم به شیوه سازگارانه ازجمله شیوههای کنترل و مدیریت خشم است که میتوان به آن اشاره کرد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد