8:04:50 - جمعه 17 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منطقه سنجان پایلوت اجرای طرح بین‌المللی “شهر سالم” انتخاب شد
شهردار اراک گفت: منطقه سنجان به عنوان پایلوت اجرای طرح بین‌المللی شهر سالم انتخاب شد. شعار سال: داوود تاجران ظهر امروز در جلسه با معتمدان منطقه سنجان اظهار داشت: خوشحالم از این که انتظارات شهروندان از مجموعه شهرداری به سببعملکرد و شفافیت در امر خدمت‌رسانی به شهروندان بالا رفته است. وی افزود: با توجه به این […]
منطقه سنجان پایلوت اجرای طرح بین‌المللی “شهر سالم” انتخاب شد

شهردار اراک گفت: منطقه سنجان به عنوان پایلوت اجرای طرح بین‌المللی شهر سالم انتخاب شد.

شعار سالداوود تاجران ظهر امروز در جلسه با معتمدان منطقه سنجان اظهار داشت: خوشحالم از این که انتظارات شهروندان از مجموعه شهرداری به سببعملکرد و شفافیت در امر خدمت‌رسانی به شهروندان بالا رفته است.

وی افزود: با توجه به این که مجموعه مدیریت شهری اعتقاد راسخ به صداقت در عملکرد دارند به همین سبب برای تمامی پروژه‌های عمرانی در اراک روزشمار داریم.

خبر جدید  پرستیژ جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی باید حفظ شود

شهردار اراک مطرح کردنویژگی‌های طبیعی و جمعیتی منطقه سنجان گفت: شهرداری کلانشهر اراک به دنبال تبدیل شهر اراک به پروژه بین‌المللی شهر سالم است و به این منظور منطقه سنجان را به عنوان پایلوت انتخاب کرده است.

تاجران بیان کرد: این پروژه بین‌المللی است و به صورت هیئت امنایی متشکل از وزرای چند وزارت‌خانه مانند وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، وزارت آموزش عالی و چندین وزارت خانه دیگر اداره می‌شود و امیدواریمبا اجرای این پروژه شهر اراک را سالم‌تر و زیباتر ببینیم.

خبر جدید  ضرورت افزایش بودجه پژوهشی دستگاه‌ها

وی اضافه کرد: شهرداری اراک به دنبال ایجاد ارتباط مثبت و سازنده با شهروندان است به همین منظور تلاش می‌کند در مساجد منطقه سنجان جلسات مستمری را با مردم ترتیب دهیم.

عضو سابق شورای شهر اراک هم در این نشست گفت: مردم سنجان عاشق شهر ودیار خود هستند و برای آبادانی شهر اراک از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کتتد.

محمد شریفی بیان کرد: منطقه سنجان دارای ظرفیت‌هایویژه‌ای است که از آنها می‌توان به عنوان یک فرصت برای رشد وتوسعه اراک استفاده کنیم.

خبر جدید  از نظرات نخبگان در شرایط حساس اقتصادی کشور استفاده شود

وی اضافه کرد: درخواست داریم با پر رنگ‌تر شدن نقش مردم سنجان، استفاده از فضای سبز، قنوات، انجام پروژه‌های کوچک و زود بازده، مشکلات عمرانی و ترافیک این منطقه برطرف و شهردار اراک توجه بیشتری به این منطقه داشته باشد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۲۵ آبان ۹۶، کدمطلب:۱۵۷۵۹۵۸، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد