12:05:35 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملت ایران مقابل زیاده‌خواهی‌های شیطان بزرگ کوتاه نمی‌آید
دستیار ارشد فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ملت ایران با وجود اینکه جنگ‌طلب نیست؛ اما مقابل زیاده‌خواهی‌های شیطان بزرگ کوتاه نمی‌آید.
ملت ایران مقابل زیاده‌خواهی‌های شیطان بزرگ کوتاه نمی‌آید

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاداسلامی واحد اراک، یادواره شهدای دانشجو به همت بسیج دانشجویی و همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک با حضور رئیس و اعضای هیئترئیسه دانشگاه، خانوادهمعظم شهدا، دانشجویان، استادان و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

در این مراسم، مشاور و دستیار ارشد فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با یادآوری آیات قرآن درباره شهدا گفت: شهدا جهاد در راه خدا را مقدم بر امیال خود دانسته و با انتخاب این مسیر و به فرمایش خداوند متعال در قرآن زنده هستند و نزد پروردگار خود روزی میخورند.

یادواره شهدای دانشجو

امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی با بیان اینکه ما دو نوع حیات و زندگی معمول و معقول خواهیم داشت، تصریح کرد: شهدای ما اسطورههایی هستند که زندگی معقول را برگزیدند تا دچار ناپاکی و آلوده به آن نشوند. در همین راستا بهترین و ارزشمندترین سرمایه زندگی خود که جانشان بود را در طبق اخلاص گذاشته و ثابت کردند در صف کربلا ماندن زمان و مکان ندارد.

وی با بیان اینکه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی دشمن را از دوست تفکیک کرده و با شهادت خود، شاهد و ناظر گفتار، رفتار و اعمال ما هستند، افزود: در همین راستا ملت ایران نیز سازش با آمریکا را هرگز نخواهد پذیرفت.

اسماعیلی اضافه کرد: شهدا با تقدیم جان عزیز خود ثابت کردند که به آرمانهای امام راحل و انقلاب اسلامی وفادارند و سیره این عزیزان باید در جامعه جاری و ساری باشد.

خبر جدید  پیش‌بینی تحصیل 16 میلیون دانش‌آموز در مدارس کشور در 1404

وی خاطرنشان کرد: آمریکای ظالم همواره از هر ابزاری برای ضربهزدن به نظام اسلامی و تضعیف حقوق ملت استفاده کرده و به همین دلیل مردم ایران در راستای سازشنکردن با آمریکا مصممتر و یکپارچه خواهند بود.

دستیار ارشد فرمانده کل ارتش جمهوریاسلامی ایران خاطرنشان کرد: ترور ۱۷ هزار نفر از شخصیتهای انقلاب اسلامی، ایجاد ناامنی در نقاط مختلف ایران اسلامی پس از پیروزی انقلاب، حمایت از صدام در جنگ تحمیلی، تهدیدها و تحریمهای اقتصادی از مهمترین جنایتهای آمریکا و دشمنان علیه انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه آمریکا میهمانی است که پس از مدتی ادعای میزبانی میکند و نمیتوان به آنها اعتماد کرد، گفت: حسنی مبارک، معمر قذافی و صدام از افرادی بودند که با دخالتهای آمریکاییها زمام امور کشورهای خود را در دست گرفتند؛ اما پس از مدتی به دست همان آمریکاییها نابود شدند و سازش برابر چنین شیطانی جایز نیست.

اسماعیلی بیان کرد: آمریکای جنایتکار در ۱۰۰ کشور جهان که برخی از آنها در اطراف جمهوری اسلامی ایران هستند، پایگاههای نظامی ایجاد کرده اما ملت ایران با وجود اینکه جنگطلب نیست، مقابل زیادهخواهیهای شیطان بزرگ کوتاه نمیآید.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۴۰ هزار شهید والامقام انقلاب اسلامی، شهدای ترور، شهدای هستهای، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بر پیشانی ایران اسلامی یکی از عوامل افتخار و غرور ما به شما میآیند، تأکید کرد: براساس محاسبات ریاضی و با درنظرگرفتن جمعیت ۸۰ میلیون نفری ایران، به ازای هر ۳۳۳ نفر یک شهید تقدیم انقلاب شده است؛بنابراین شهدا بر عملکرد ما نظارت دارند و باید با تلاش برای آبادانی ایران اسلامی در امتداد مسیر آنها حرکت کنیم.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی اراک صلاحیت فعالیت‌های پژوهشی مرتبط

دستیار ارشد فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: اکنون در کشور حدود ۳ هزار پست مدیریتی میانی و کلان در ردههای مختلف کشوری و لشگری وجود دارد و به ازای هر یک پست ۸۰ شهید تقدیم شده است؛ بنابراین مدیران و مسئولان کشور باید بدانند که وامدار شهدا هستند و باید برای رسیدن به اهداف آنها تلاش کنند.

اسماعیلی با بیان اینکه ایران سراسر افتخار اسلامی از ظرفیتهای انسانی جوان و متعهد بهرهمند است، اظهار کرد: جوانان برومند ایران اسلامی و دانشجویان سال ۸۹ با ابداع رادارهای پیشرفته رزونانس میتوانند هواپیماهای بالای سر تلآویو و حیفا را در ۲ هزار و ۷۰۰ کیلومتری به خوبی ببینند که این موفقیت چشمگیر نشان میدهد جوانان امروز هم که انقلاب و جنگ تحمیلی را درک نکردهاند، نسبت به آرمانهای انقلاب خود را مسئول دانسته و این روحیه باید در کشور تقویت شود.

وی با تأکید بر اینکه استان مرکزی ۶ هزار و ۲۰۰ شهید والامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، افزود: بهرهمندی از دانش بومی و تجهیزات پیشرفته، ما را در مقابل دشمنان بیخرد مجهز کرده است.

دستیار ارشد فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی و ایران سرافراز همانند درختی تنومند در سراشیبی حوادث و مشکلات در بدترین شرایط اقتصادی قرار گرفته ولی این درخت با اتکال به خداوند متعال و دعای خیر شهدا و خانوادههای معظم آنها با اقتدار ایستاده و هر روز مقاومتر و تنومندتر از گذشته رشد میکند.

یادواره شهدای دانشجو

اسماعیلی مشاور و دستیار ارشد فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به دانشگاه با حضور در آرامگاه شهدای جاویدالاثر مدفون در دانشگاه، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

خبر جدید  پیشگیری اجتماع‌محور از آسیب‌های اجتماعی در محیط‌های دانشگاهی

در ابتدای مراسم دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی نیز گفت: ایران اسلامی افتخار میکند به شهدایی که با خون خود افتخارات بزرگی را برای کشور رقم زدند و در راستای پاسداری و حراست از دین و کیان گام برداشتند.

عباسعلی حیدری با بیان اینکه تمام مسئولان، مدیران و مردم ایران وامدار شهدا هستند، تصریح کرد: باید در راستای ادای دینی که برعهده یکایک ما قرار دادهاند، تلاش و کوشش کنیم.

یادواره شهدای دانشجو

رئیس دانشگاه آزاد اراک با قدردانی از حضور و همکاری سرهنگ محمد بهاروند مسئول پدافند هوایی استان مرکزی خاطرنشان کرد: امیدواریم با همدلی و اتحاد و انسجام مردم عزیز، مشکلات موجود را با افتخار پشت سر گذاشته و در این راه با دعای خیر شهدا که بر اعمال و رفتار ما ناظر هستند، بر دشمنان انقلاب و اسلام پیروز شویم.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد