19:19:08 - چهارشنبه 20 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصدومان چهارشنبه آخر سال در استان مرکزی ۳۸ درصد کاهش داشت
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تا ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۲۹ اسفند تعداد مصدومینی که در مراکز درمانی استان مورد مداوا قرا گرفته‌اند درمجموع ۴۷ مورد بوده است که خوشبختانه این تعداد نسبت به سال گذشته ۳۸ درصد کاهش داشته است.
مصدومان چهارشنبه آخر سال در استان مرکزی ۳۸ درصد کاهش داشت

سیدمحمد جمالیان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره بهآخرین اخبار چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: تا ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۲۹ اسفند تعداد مصدومینی که در مراکز درمانی استان مورد مداوا قرا گرفتهاند درمجموع ۴۷ مورد بوده است که خوشبختانه این تعداد نسبت به سال گذشته ۳۸ درصد کاهش داشته است.

خبر جدید  دادستان کل کشور: از تهدیدهای دشمن‌ اِبایی نداریم/ اغماض در پرونده‌های "امنیتی‌ و نوامیس" ممنوع

وی افزود: در سال ۹۷ بیشترین نوع آسیب در حوادث چهارشنبه پایان سال مربوط به سوختگیها با ۲۴ مورد و خراشیدگیها با ۲۲ مورد بوده که خوشبختانه نوع عوارض اکثرا سطحی بوده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک تصریح کرد:بیشترین نواحی آسیبدیده دستها و چشم بوده و این درحالی است که آسیبدیدگی در چشمها نسبت به سال گذشته کاهش ۶۸ درصدی داشته است.

جمالیان با اشاره به گروههای سنی آسیبدیده در این شب گفت: بیشترین گروه سنی آسیبدیده افراد زیر بیست سال با تعداد ۲۵ مورد بودهاند که به مراکز درمانی استان اعزام و خدمات درمانی لازم را دریافت کردهاند و از لحاظ تفکیک جنسیتی نیز مردان ۳۵ مورد و زنان ۱۲ مورد بوده است.

خبر جدید  "آیت‌الله اراکی" در راهپیمایی روز قدس در اراک سخنرانی می‌کند

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد