به گزارش برنا از اراک ، رقیه یادگاری گفت: حقوق تمامی کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی و هر نوع حقوق بگیر دولت در ۲۴ دستگاه اجرایی استان مرکزی تا پایان سال پرداخت می شود.

وی بیان کرد: کمبودهایی در این استان برای تامین هزینه های اجتناب ناپذیر از جمله سوخت، بهای آب، برق، گاز، خرید مواد مصرفی، پرداخت ماموریت ها، رفاه و اضافه کاران کارکنان وجود دارد که برای رفع آن پیگیری های لازم در دست انجام است.

خبر جدید  بزرگترین طرح نهاد کتابخانه های کشور شهریور ۹۹ در اراک به بهره برداری می رسد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی ادامه داد: سهم اعتبارات عمرانی استان مرکزی و اعتبارات ملی استانی شده حدود چهار هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال است که تاکنون ۴۷ و نیم درصد از این اعتبار تخصیص یافته است.

یادگاری تصریح کرد: در مهلت باقی از امسال قول مساعد به استان مرکزی داده شده تا ۱۲ درصد دیگر از این اعتبارات تخصیص یابد و این میزان تخصیص با توجه به شرایط موجود از وضعیت مناسبی برخوردار است.

خبر جدید  ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن توطئه های دشمنان را خنثی کردند

وی گفت: اعتبارات هزینه ای استان مرکزی در سال جاری نیز حدود ۹۷ درصد تخصیص یافته اما نقدینگی آن از سوی خزانه به این میزان کامل نشده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی اضافه کرد: پاداش بازنشستگان سال ۹۷ به همراه مانده مرخصی آنان به صورت کامل پرداخت شده است.

خبر جدید  6 اثر صنایع دستی هنرمندان استان در جشنواره سراسری صنایع دستی فجر

یادگاری اظهار داشت: بخش کوچکی از مانده مرخصی سال ۹۷ بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی این استان نیز تا پایان سال جاری پرداخت می شود.