۲:۵۲:۳۵ - پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلات واحدهای تولیدی استان مرکزی برطرف می‌شوند
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: زمینه اقتصادی در استان مرکزی بسیار محکم است و تلاش داریم بسیاری از مسائل واحدهای تولیدی را در سطح استان برطرف کنیم.
مشکلات واحدهای تولیدی استان مرکزی برطرف می‌شوند

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، بهروز اکرمی عصر امروز دربازدید از شرکت پروفیل صفا ساوه با اشاره برضرورت حمایت ازصنایع اظهارداشت: تیم اقتصادی استان همه پای کار هستند تا بالهای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استان بهویژه شهرستان ساوه را با توجه به شعار سال (رونق تولید) به پرواز دربیاورند.

وی افزود: جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به صورت مستمر برگزار و موضوعات و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی و صنعتی پایش میشود.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: جنگ اقتصادی دشمنان به راه افتاده است و دولت به خوبی این شرایط را درک کرده و به این منظور جلسات مکرری برای مقابله با این جنگ و برطرف شدن مشکلات اقتصادی در دستورکارهمه مسولان قرار داده است

اکرمی بیان کرد:حدود سه هزار واحد صنعتی دراستان وجود دارد که در حال فعالیت هستند، این بدین معنی است که واحدهای تولیدی ما با وجود تحریمها و مشکلات اقتصادی که وجود دارند پای کار هستند.

وی ادامه داد: زمینه اقتصادی در استان مرکزی بسیار محکم است و تلاش داریم بسیاری از مسائل واحدهای تولیدی را در سطح استان برطرف کنیم و برای آنهایی که نیاز به کمک ملی دارند نیز وقت گذاشته، پیگیری و دنبال میکنیم.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: با توجه به نامگذاری شعار سال با عنوان رونق تولید حمایت از صنعت و بخش خصوصی به منظور برطرف شدن موانع تولید باید مورد توجه قرارگیرد، درمرکز استان بهصورت مستمر جلساتی برگزار میشود و این مهم نیز به فرمانداران شهرها ابلاغ شده است،زیرا صنعتگران به عنوان قشرمولد همواره مورد توجه هستند.

اکرمی اضافه کرد: عمده مشکلات واحدهای صنعتی در بحث نقدینگی است، قطعا اگر حمایتها بیشتر شود شاهد رونق تولید و به حرکت درامدن چرخه تولید بیش از گذشته میشویم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد