19:09:00 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلات حوزه زنان و خانواده استان مرکزی در اتاق فکر بررسی می‌شود
اراک- مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: مسائل و مشکلات حوزه زنان و خانواده استان مرکزی بر اساس سند راهبردی این حوزه در اتاق فکر مورد بررسی قرار می‌گیرد.
مشکلات حوزه زنان و خانواده استان مرکزی در اتاق فکر بررسی می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا فرجی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه اتاق فکر زنان و خانواده استان مرکزی در اراک با اشاره به وظایف اتاق فکر زنان و خانواده استان مرکزی اظهار داشت: با توجه به شرایط گروه‌های مختلف و تنوع مسائل و مشکلاتی که در حوزه‌های مختلف در جامعه زنان وجود دارد، ضرورت تشکیل اتاق فکر زنان و خانواده استان در دفتر امور بانوان و خانواده احساس شد.

وی افزود: بر همین اساس از ۲۰ گروه مخاطب شامل زنان فعال گروه‌های مختلف از جمله دانش آموزان، اساتید، صنعت‌گران، دانشگاهیان، کارآفرینان، خانه‌دارها و… که می‌توانند تأثیرگذار باشند و فرهیختگان این گروه‌ها به عنوان نمایندگان اقشار مختلف جامعه زنان انتخاب شدند.

خبر جدید  ۲ محموله کالای قاچاق در شهرستان های آشتیان و شازند توقیف شد

فرجی بیان داشت: در اولین جلسه اتاق فکر زنان و خانواده استان مرکزی که با ترکیب ذکر شده و حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در اراک تشکیل شد، مقرر گردید هر یک از نمایندگان که در واقع نمایندگی گروه خود را عهده دار هستند با تعاملی که با گروه‌های مرتبط برقرار می‌کنند نسبت به اولویت بندی مسائل و مشکلات زنان اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: پس از جمع‌بندی و اولویت بندی مسائل و مشکلات جامعه زنان، نتیجه را به دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی اعلام کنند و این دفتر با توجه به سند راهبردی که در حوزه زنان و خانواده تدوین کرده، پس از انطباق با مفاد و مسائل جمع‌بندی و اولویت بندی شده و بعد از خروجی نهایی مسائل و مشکلات به عنوان دستور کار جلسه آینده اتاق فکر زنان و خانواده استان، تصمیم گیری کند.

خبر جدید  زمینه گسترش جذب دانشجومعلم در استان مرکزی فراهم شود

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استان مرکزی، هم فکری و هم اندیشی در زمینه‌های مختلف، تبیین مسیر حرکت فعالیت‌های مربوط، تعیین موضوعات مورد بررسی به عنوان دستور کار جلسات، اولویت بندی موضوعات و دستور کار جلسات، تقسیم وظایف در ارائه مطالب و موضوعات تخصصی، تهیه و تدوین طرح‌های اجرایی و عملیاتی در راستای موضوعات مطروحه، حضور منظم مستمر و فعال در جلسات و مشارکت مؤثر در مباحث تخصصی و کارشناسی با ارائه نظرات و پیشنهادات کاربردی و… را بخشی از وظایف اتاق فکر زنان و خانواده استان مرکزی برشمرد.

خبر جدید  پاکسازی ۳۳۰۰کیلومتر جاده از برف در مرکزی/ تردد در تمام محورها جاری است

فرجی بیان داشت: همچنین برای سال جاری هفت برنامه مشخص توسط دفتر امور بانوان و خانواده با رویکرد و هدف افزایش نشاط در جامعه تعریف شده که اجرای آنان علاوه بر همکاری و مساعدت دستگاه‌های اجرایی استان، نیاز به ۱, ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار است.

کد خبر ۴۵۹۷۱۹۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد