11:28:25 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکز ترک اعتیاد زنان استان مرکزی ‌راه‌اندازی می‌شود
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: درحال حاضر با کمبود مراکز درمان اقامتی به‌طور کلی رو به رو نیستیم، مرکز ترک اعتیاد زنان نیز درحال راه‌اندازی است و در نیمه نخست امسال راه‌اندازی می‌شود.
مرکز ترک اعتیاد زنان استان مرکزی ‌راه‌اندازی می‌شود

زهرا امینی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به فعالیت مراکز ترک اعتیاد در استان مرکزی اظهار داشت: درحال حاضر با کمبود مراکز درمان اقامتی بهطور کلی رو به رو نیستیم، مرکز ترک اعتیاد زنان نیز درحال راهاندازی است و در نیمه نخست امسال راهاندازی میشود.

وی افزود: مشکلات عمده کمپهای ترک اعتیاد عموما عدم همکاری، کمبود پزشک، هزینههای بالای دریافت مبالغ توسط پزشک و هزینههای بالای آتشنشانی و نظام مهندسی است، بهدلیل مشکلات مالی اقشار مردم تعرفه کامل را به مراکز نمیدهند.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی تصریح کرد: دستگاه علوم پزشکی در زمینه مساعدت پزشک باید با ما همکاری بیشتری داشته باشد، همچنین شورای هماهنگی و دادگستری تا به حال همکاری لازم را با بهزیستی استان مرکزی داشتهاند.

خبر جدید  مرکزی| ۹۷ درصد از داروی مورد نیاز کشور در داخل تولید می‌شود‌

امینی بیان کرد: تاکنون اقدامات مناسبی در زمینه مناسبسازی در معابر شهری و سطوح پیادهروها انجام شده اما در زمینه مناسبسازی آبخوریها، سطوح شیبدار و سرویس بهداشتی معلولان مناسبسازی انجام نگرفته و این موضوع همواره در استان مرکزی مورد گلایه افراد دارای معلولیت است.

قسمت ورودی پارکها در اراک استاندارد برای افراد دارای ویلچر نیست

وی ادامه داد: در قسمت ورودی پارکها محل استاندارد عبور افراد دارای ویلچر درنظر گرفته نشده و همچنین تابلوی توقف ممنوع نیز در قسمت ورودی اکثر پارکها در محل گذرگاه ویژه عبور معلولان نصب نمیشود که این مهم خود سبب عدم دسترسی معلولان و جانبازان به استفاده از پارکها میشود.

خبر جدید  بیش از ۱۲ هزار کیلومتر از راه‌های استان مرکزی در پاییز امسال برف‌روبی شد

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزود: سطوح شیبدار اکثر پارکها غیراستاندارد است، حداقل عرض سطوح شیبدار ۱۲۰ سانتیمتر بوده که باید شیب آنها کمتر از ۸ درصد باشد.

امینی بیان کرد: کارشناس دبیرخانه مناسبسازی استان مرکزی در بهزیستی آمادگی خود را برای ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در زمینه طراحی و اجرای استانداردهای مناسبسازی در این زمینه را اعلام میکند، همچنین لازم به ذکر است که استفاده از ظرفیت خود افراد دارای معلولیت در این زمینه میتواند در اجرای صحیح این مهم گرهگشا باشد.

خبر جدید  ۳۵۰۰کیلومتر از راه‌های استان مرکزی برف‌روبی شد

انتهای پیام/ش


منبع :: مرکز ترک اعتیاد زنان استان مرکزی ‌راه‌اندازی می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد